Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy "elhagy...

Hogy mondjam meg, hogy "elhagytam" 20.000 forintot?

Figyelt kérdés

Az elhagytam nem a jó szó, mert egy barátnőm kért meg, hogy vegyek neki valamit és majd kifizeti. De közölte, hogy mégsem kell neki és tartsam meg. Nekem nem kell, nem is tetszik, nem is használok ilyet.


Itthon nem lehet kapni, és külföldről hoztam, szóval vissza sem tudom vinni. Kozmetikum, eladni a teljes árán kb lehetetlen. Szerintetek hogy mondjam meg itthon?

Kértem, még mielőtt kimentünk, hogy utalja át nekem az árát és akkor megveszem, de hogy ő nem tudja, hogy kell utalni és ha hazajöttem, ideadja a pénzt. De most meg nem akarja kifizetni, pedig ezt nem is anyáék vették, hanem én külön, a zsebpénzemből.



2020. júl. 7. 12:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én fognám magam és a "barátnőm" szüleinek szólnék
2020. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, segíthetnek visszaszerezni.
2020. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Talán a szülők el tudják rendezni a szülőkkel.

Bár ha letagad az a nyomorult mindent, akkor cseszheted. Tanulópénz. :(

2020. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
13-as! Ha leírták messengeren, máris van bizonyíték!
2020. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
3%
Nemedet elfelejtetted írni... :D :D
2020. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%

Jelentsd fel a rendőrségen, + írj az összes ismerősének Facebookon.

Valószínűleg nem te vagy az első, akivel ezt megcsinálta. Fogjatok össze és juttassátok börtönbe a r!bancot.

2020. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szólj a szüleidnek, ők esetleg beszélhetnek a "barátnő" szüleivel.. pofátlanság a köbön, nem barát az ilyen.


(Milyen kozmetikumról van szó? Hidd el, sokan vannak, akik kicsit áron alul képesek pénzt adni egy bontatlan kozmetikumra. 17-18 ezer körül szerintem el tudod adni, de mindenképpen beszélj először a szüleiddel)

2020. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%

Szólnék a barátnőm szüleinek is, esetleg ha chaten beszéltétek akkor a screenshotokat is átküldeném. Tanulópénz, de nagyon sajnálom, még most, aránylag jó fizetéssel sem szívesen dobálnék ki húszezreket az ablakon a semmire.

Mit vettél amúgy? Ha olyan különleges, lehet lenne rá kereslet itthon

2020. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%
Mi az egyébként? Odaadhatod majd anyukádnak valamire, pl. szülinapra :)
2020. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%

Te jólelkű, segítőkész voltál, valaki pedig visszaélt ezzel. Szerintem ne titkolózz a szüleid előtt, mert nincs miért. Sajnos van ilyen, tényleg tanulópénz, ahogy a többiek mondták.

Az ajándékozás nem rossz ötlet, anyukádtól is megkérdezheted, hogy mi legyen vele. Ha semmit nem tudtok kezdeni vele, tedd ki Facebookra, próbáld meg eladni. Ha nem sikerül teljes áron, akkor is legalább kevesebb pénzed bánja.

2020. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!