Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok barátnőmék el...

18 vagyok barátnőmék el akarnak vinni balatonra 2 napra anyámék nem engednek el helyes ez?

Figyelt kérdés

bnőmel már 1éve együtt vagyunk az anyukája már nagyon meg akar ismerni de már ötödször hívnak de úgy néz ki ide se tudok velük elmenni mert szüleim erre is találtak kifogást

már 4 alaklommal lemondták a tervüket miattam az anyukája már ott tart hogy meg sem akar ismerni mert akárhányszor hívnak sose tudok elmenni velük pedig nagyon kedvessen fogadnak szerény véleményem szerint!

de azért azt hozzá teszem 8. osztályba 15-16 évesen sőt elötte már jó pár évvel jártam balatonrendesre táborozni 1hétig nem láttak még is kibirták most ez az 1 éjszaka mért más?


2010. aug. 2. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
18 éves vagy,nagykorú. Sz@rd le mit mondanak,ne hagyd ennyire befolyásolni magad. Menj el és kész. Úgysem fognak kidobni ez miatt a szüleid,max haragudni,de inkább ők haragudjanak,mint te szívjál a hülyeségük miatt.
2010. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ígyvan, ahogy az előttemszóló mondja! Az még ráadás, hogy őnekik is tönkremegy anyád miatt a tervük.
2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Biztosan nyomós okuk van a szüleidnek, ha nem engednek el...


Ülj le a szüleiddel és nyugodtan próbáld velük megbeszélni : miért nem akarnak elengedni?...


Próbáld elmagyarázni nekik, hogy neked fontos lenne ez a dolog!


ÉSZÉRVEKKEL szerintem mindent el lehet érni!...


Lehet, attól félnek, hogy fiút (férjet?) akarnak fogni a lányuknak???


Nekem is van egy 19 éves fiam, látom milyen erőszakosan próbálnak a lányok nyomulni, némelyik egészen elképesztő!...

2010. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, elmondom mi van. Anyádék nem komálják a kiscsajt. De ez meg nagyon égő, hogy hagyod magad
2010. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Amit ide leírtál mondd el a szüleidnek is, hogy az indokot amiért megint nem tudnál elmenni kifogásnak tartod, hogy a barátnőd édesanyja megszeretne ismerni, és erre most van lehetőség, hogy ne féltsenek, nem kell aggódniuk voltál már korábban is távol sokkal hosszabb időre.

Amennyibben teljesen meggyőzhetetlenek és nem félsz egy kis családi vitától, jelentsd be, hogy márpedig te elmész, így döntöttél.

2010. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, én a csaj helyében nagyon-nagyon kiakadnék, hogy egy kis konfliktust nem ér meg Neked, hogy együtt lehessetek! Ennyiben nyugodtan ellentmondhatsz a szüleidnek, nem lopni, csalni, gyilkolni mégy, csak nyaralni! Fogod magad, elmégy, felhívod őket, hogy jól vagyok, ekkor és ekkor megyek haza - mi lesz, utánad mennek? Nem hiszem, hogy le akarnák járatni magukat. Hazamégy, mi lesz? Ordibálnak veled? És, akkor is együtt voltál a barátnőddel,és még csak nem is tettél semmi rosszat!

Én hamar kiábrándulnék belőled, hogy ennyire fogod anyukád szoknyáját. Szedd már össze magad, menj el!!!! Ki fog belőled ábrándulni a csaj, ha ennyire mamlasz vagy!!!

2010. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon örülök a vákaszoknak de már megkérdeztem miért is nem mert elfogadam már jó ideje egy motort festésre igazából airbrush festéssel foglalkozom gyengébek kedvéért nem leszólásként mondom autókra kocsikra kép festése fújópisztolyal:) és most jött meg hozzá az ecsetem amivel megtudom húzni az arany és a piros csíkokat ma is kinn dolgoztam 10 óráig hogy hétvégére végezzek vel de még van hátra egy bukó az is félig kész meg apámnak nappal segítek reggel 8-délután 5-ig lambériázni egy háznál és apám nagyon sokat belefektetett ebbe a festésbe hogy segítsen nekem mert 18-évesen nem tudok tanulás mellet még dolgozni is annyit meg ezt még csak 1 éve csinálom 50-60 ezer körül fektetett ele eddig igaz én is nagyon sokmindent megtudtam venni hozzá! és ezt nem hiszem el hogy ez a szombat dél után és egy vasárnapi nap nem férne bele ha a motor már itt ált 3 hetet most ha 1 napal késöb készül el összedől a világ? a bukó sisak meg 12.ére kell kb 2-3 napos munka van rajta szerintem simán elkészülne!ismerem magam és ha meg szembe szálok velük már párszor probáltam a barátnőm is megszívta mert többet nem engedték ide hozzánk barátnőmékhez meg nem tok menni mert nem valami jó állopotú a házuk és ezért nem akar behívni anyukájával ellentétbe de én mondtam már neki hogy nekem tök mind1 hol lakik nem az számít!mert lehet aki szegényebb körülmények között él sokkal normálissab és vendég szeretöbb ember tud lenni ezekről már rengeteg tapasztalatom van tudnék mit mesélni!
2010. aug. 3. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
álj a sarkadra! ha így hagyod magad vezetni soha semmi nem lesz belőled! mamlasz vagy!!!!!
2012. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!