Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szolnál anyósodnak, ha a...

Szolnál anyósodnak, ha a férjedet nem köszöntené fel a 40.dik szülinapján?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, de megjegyezném magamban, és én adnák többet a férjemnek, ha a te helyedben lennék.
2020. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De fel se hivta őt.Szerintetek ezt hagyjam szó nélkül?
2020. aug. 6. 13:58
 3/15 A kérdező kommentje:
A sajàt gyereke 40 èves lett ès nem hivja fel.Ilyennek minek kellett gyerek....
2020. aug. 6. 13:59
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
2 Ne szólj neki. Nem árt ha az ember megtanulsz hallgatni. Semmi nem jó erőszakolva.
2020. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
3 Teljesen mindegy ki milyen, te legyél más.
2020. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
78%

Honnan tudod, hogy nem köszöntötte fel? A férjed mondta? Vagy csak nem a szemed előtt és azonnal elkezdtél kombinálni?

Amúgy semmi közöd hozzá. Egy anya-fiú kapcsolatba egy nő nem tud beleszólni. Mondom ezt nőként.

2020. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A ferjem mondta hogy nem hivta fel es nem is akarja felköszönteni..Ok nekem semmi közöm hozzà , nem is szólok neki, nem az én anyám,de ezek után èn nem àllok vele szóba, az biztos..a ferjemnek nagy fajdalmat okozott, ezt sajat maga mondta
2020. aug. 6. 14:07
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem szolnek neki, hidegen hagyna, ez a kettojuk dolga.
2020. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Meg oszinten szolva ki tudja, miert nem hivta fel, gondolom egy kb 65-70 eves oregasszonyrol beszelunk, ilyenkor mar boven elfelejt az ember dolgokat, ha olyan, van akinek gyorsabban romlik a memoriaja, lehet betegeskedik, vagy egesz nap a kertben tevekenykedett... Ha neked ez az elet, hogy venasszonyokkal haboruzol, akkor hajra🤷🏼‍♀️ En nem foglalkoznek vele. Ahogy valaki irta, te legyel ott a ferjednek, es ennyi.
2020. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
60 eves még dolgozik...én nem háboruzok senkivel..csak befejezem vele a kapcsolatot..ez meg az én dolgom...ahogy az ővé meg az hogy a sajat fiat leszarja a 40.dik szülinapjan..
2020. aug. 6. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!