Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után 10 nappal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 10 nappal a szülinapjára írjak valamit?

Figyelt kérdés

Nem akartam bunkó lenni, akartam a szülinapja utánig várni, de egyszerűen nem bírtam, elég szar kapcsolat volt (nagyon nem illettünk össze, de emberileg semmi probléma vele). Ő akarja, hogy egyszer majd legyünk barátok, de most nyilván nem léptünk kapcsolatba egymással, hiszen most szakítottunk, még korai lenne.

Viszont a közelgő szülinapjára felköszöntsem? Ha tényleg jóban akarunk maradni illene, de hogy néz ki, hogy összetörtem a szívét, aztán alig több mint egy hét múlva "boldog" születésnapot kívánok neki?



2020. jún. 3. 12:47
 1/8 Hellmano ***** válasza:
84%
Nem kell felköszönteni és nem is kell barátnak maradni. Egy-egy ok a jövőben, ha barátok maradtok, hogy az új kapcsolatotokat, majd tönkreteszitek egymásnak. Akivel szakított az ember hagyja békén nem kell barátkozni meg jópofiskodni utána már.
2020. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha mi akarunk, azzal mi a baj? Egyikünk sem féltékeny pics@/f@sz, nem fogjuk tönkretenni egymás kapcsolatait. Miért tennénk?
2020. jún. 3. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert általában ez lesz a vége. Ő még lehet hogy szeret téged.
2020. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
78%
Hidd el 10-9 esetben a jövőben probléma lesz abból, ha barátok maradnak a volt párok. Az egyiknek megy az élete új pár stb. míg a másik csak el van otthon semmi új pár kialakulóban, de mivel annak idején úgy váltak el, hogy maradjunk "barátok" így simán felfog tűnni az ex és szépen bekavar majd. Soha ne akarj egy ex-szel jóban maradni én csak segíteni akartam, de majd lehet a saját bőrödön tanulsz a jövőben.
2020. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Te tudod hogy váltatok el. Ha nagyon drasztikusan, egymás fejéhez vágva mindent, akkor fölösleges.

Akkor is az ha nem volt hosszú ez a kapcsolat, és szinte nyomot sem hagyott Bennetek.

Egy esetben tenném meg: ha hosszabb kapcsolat után, belátva,hogy nem működik, békében váltatok el.

DE: csak köszönteném, és nincs tovább barátság.Ennek tényleg nem látom én se értelmét.


Főleg ha nem közös döntés alapján váltatok el. Akkor az egyik fél mindig reménykedik a folytatásban.+ hagyni kell a másikat továbbblépni, ismerkedni.Erről pedig egy szakítás után nincs mit beszélni.


Más az, ha jó ismerősként köszöntök az utcán, társaságban, vagy megkérdezitek hogy van a másik, az még belefér, de barátság szakítás után...szerintem fölösleges.

2020. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Én nem köszönteném. Minek? Ez tipikusan az a szituáció, amibe mindenfélét belelát az elhagyott fél. Itt is egy csomó ilyen jellegű kérdést találhatnál némi kutatómunkával. Én nem hiszek abban, hogy az exek barátok maradhatnak, illetve hogy annak bármilyen pozitív oldala lenne, ha mégis sikerül. Egy dologra szokott jó lenni az ilyesmi, hogy az embert ne mardossa a lelkiismeret, ami tök hülyeség. Ha valaki számára nem kielégítő a kapcsolat, amiben él, akkor tovább kell, hogy lépjen. A szerelem nem szociális alapon működik.
2020. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az eddigi válaszolókkal ellentétben hiszek benne, hogy lehet barátság, vagy legalábbis jó haveri viszony, nekem is van ilyen exem. Nyilván nagyon sokszor nem működik, függ attól, hogyan és miért ért véget a kapcsolat, hogyan váltatok el, hogyan áll utána egymáshoz a két fél. De attól, hogy kihűltek az érzelmek, emberileg még ugyanúgy kedvelhetjük egymást. Az mondjuk tény, hogy szakítás után el kell telnie egy kis időnek ehhez, hogy mindkét félben leülepedjen a dolog.


A szülinapi köszöntés viszont ilyen kevéssel a szakítás után nem biztos, hogy jó ötlet, mindkettőtöknek el kell gyászolnia a kapcsolatot. Igazából te tudod, hogyan váltatok el, és te ismered őt, hogy vajon mennyire zaklatná fel. Ha írsz is neki, egy egyszerű, rövid felköszöntés elég, és ne sértődj meg, ha nem válaszol.

2020. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem írnék neki semmit se. Ha tisztán tudtatok szakítani, akkor most ne akard véletlenül se áltatni.
2020. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!