Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszives adjatok tanácsot!...

Légyszives adjatok tanácsot! Mit lehet tenni egy olyan anyával aki egyfolytában sakkban tart, érzelmileg terrorizál és lelki ismeret furdolást kelt bennem mindenért?

Figyelt kérdés

Valami tippet adjatok mit csinálhatnék!

Lelki terrorba tart,elveszi az önbizalmam,már egy nullának érzem magam tőle!Sajnos elköltözni nem tudok még egy darabig,még egy fél évez ki kell bírnom de én addig megörülök tőle!


2011. júl. 22. 19:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tönkre teszi az önbecsülésemet,elhord mindenek,le hülyéz,le hülye fas.zoz és egyéb jelzőket aggat rám,az összes barátnőmet eddig elüldözte!

Egyszerűen annyira nincs önbizalmam hogy nem tudom hogy fogok boldogulni egyedül annyira szétcincált ez a szemét...

2011. júl. 22. 19:37
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős, de rájöttem hogy nem fogja tönkretenni az életem, nekem is jár a boldogság, egy évet még kibírok és elhúzok. Próbált szétválasztani a párommal, nem jött össze
2011. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy vannak ilyen emberek . Az ilyeneknek nem szabadna szülniük ! Biztos van viszont valami oka annak hogy ezt csinálja veled kérdezd meg tőle hogy miért teszi ezt ha nem segít . Mond meg apudnak vagy ha nagykorú vagy költözz el vagy menj kollégiumba :( !
2011. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:39


Jó de mit csináltál?Vagy mit csinálsz amikor beléd akar kötni vagy megtalál a hülyeségekkel?Mert én már mindennel próbálkoztam,de semmi nem vált be,lepereg róla,megbántani sem tudom mert az is lepereg róla...

2011. júl. 22. 19:41
 5/20 anonim ***** válasza:
Rólam is lepereg, nem veszem figyelembe.
2011. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
engem is sokat bánt sajnos... általában nem szólok vissza - úgy csinálok mintha nem rédekelne-, max. ha már nagyon durvát mond. Nagyszülőhöz nem tudsz költözni? (mert én most azt fogok..:))
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

21 vagyok!

Oda sajna nem tudok költözni,vagy is oda sem akarok inkább úgy mondom.

2011. júl. 22. 19:52
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha a fél évnek nem anyagi okai vannak, hanem csak az, hogy akkorra leszel 18, akkor érdemes lehet számításba venni, hogy nem 18, hanem 16 év a korhatár (kicsit leegyszerűsítve, a dolog ennél árnyaltabb):


[link]


Egyébként meg, ha nem/nemcsak ez a gond, akkor keveset tudok hozzászólni. Nekem a szakma adott valamennyire lelki menedéket, eléggé természettudomány-fan vagyok, persze ez most csak példa volt, szóval az önbizalmam azért tud valamennyire védve maradni, mert a szakma miatt nagyjából tudom, hogy mit tudok igazából, és azt már nem lehet tőlem elvenni.

2011. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat a fölösleges szövegeimért, közben jöttek az újabb kommentek, miközben gépeltem, én azokat még nem olvashattam.
2011. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!