Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem összejönni...

Lehet esélyem összejönni olyannal aki tetszik? A nagyim szerint meg kellene állapodnom már valakivel.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, nulla önbizalommal. A legtöbb esetben egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam. Ha mennem kell valahova mindig olyan hülyén érzem magam, hogy tuti azért néznek a pasik mert csúnya vagyok.
2010. aug. 4. 22:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon sok pasi tetszett, de egyikkel sem lett semmi. A legtöbbel még beszélgetés sem, de az utóbbi esetekben azért legalább felszínes ismertség kialakult. Nagyim szerint azzal aki bepróbálkozik azzal össze kellene jönnöm és nem válogatnom. Tényleg meg kellene alkudnom eggyel attól függetlenül hogy tetszik-e vagy nem? Érdemes várni olyanra ki nekem is tetszik és én is neki? Egyáltalán létezhet ilyen ha eddig nem találkoztam vele? :S
2010. aug. 4. 22:12
 2/18 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeeeeeeen! Érdemes!!!!! Biztos nagyon aranyos a nagyid, de nehogy már rá hallgass!!!! Ez olyan, mintha egy senki lennél, aztán az első aki jön, az majd jó lesz, mert úgysem kellessz másnak. EZ NEM ÍGY VAN!!!! Gondolom beléd sulykolták már kis korodtól, hogy a nő "mos, főz, vasal, mosogat, meg kussol". Nem így van! Nőj fel, és nyomás ismerkedni! Ha nem megy elsőre, majd megy másodikra! Te sem vagy kevesebb, mint bárki más, ergo TE is megérdemled a szerelmet!
2010. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne hidd,hogy csúnya vagy!Mindenkinek más az ideálja.

Tegyél róla,hogy jól érezd magad a börödben,az ad önbizalmat.Ha van önbizalmad,jó a kisugárzásod és bejön a kívánt pasi is!Sok sikert!

2010. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nagyanyod fel, hogy petrezselymet fogsz arulni sokaig es nem lesz senkid.

Nem tudom vigasztal-e de annak ellenere, hogy randizgattam fiukkal hasonloan sok onbizalommal megaldva mint te sokaig nem hittem el, hogy en is tetszhetek valakinek. 30 eves voltam, mikor talalkoztam a ferjemmel...

En azt mondom, hogy megalkudni nem szabad es szerelembol elsosorban sem szabad ferjhez menni. Ez nem azt jelenti, hogy egy szamito rideg Cruella vagyok, hanem csak tanultam az evek soran estem pofara eleget ahoz, hogy megertsem az en szempontombol mi kell egy jo kapcsolathoz.

Szoval meg csak 21 eves vagy. Fiatal es ha a fiuk megneznek az nem azert van, mert ronda vagy!

Szerintem csak kezdj el ismerkedni ha valaki akar veled ismerkedni nyiss fele. Ez nem jelenti azt, hogy jarnod is kell vele vagy esetleg azonnal hozza is menni- mellesleg a fiuk azert sem nosulnek olyan konnyen...

2010. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kedves 21 éves lány semmiről nem maradtál le, hidd el neked ha később jön is a szerelem az sokkal megfontoltabb dolog lesz, mintha tiniként keresztülment volna rajtad már egy pár legény. Egy kicsit növeld az önbizalmadat, és mindjárt fél sikered lesz a srácoknál.
2010. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna
2010. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos, 19 évesen, szintén elég csekély önbizalommal :( Habár nekem van vki konkrétan, akivel nagyon szeret, ha kialakulna köztünk vmi a jövőben... De ahhoz tényleg több önbizalom kellene. Egyébként azt tudom mondani én is, mint az előzőek; ne hallgass a nagyidra ebben, nem érdemes olyasvalakivel együtt lenned, akit nem szeretsz igazán! Szerintem mindenki talákozik életében a neki megfelelő személlyel, csak akkor nem szabad elszalasztani a lehetőséget! Nem maradtál még le semmiről ennyi idősen, úgyhogy próbálj meg magabiztosabban viselkedni az emberek között, és ha megvan majd a választottad, akkor tegyél lépéseket :) A pasik meg tuti nem azért bámulnak meg, mert csúnya vagy!!
2010. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem kell az első jelentkezővel összecuccolni.

Ha tényleg csúnya vagy,akkor se aggódj.Csak nagyon fiatalon szempont a szépség,az idő haladtával a belső értékek válnak fontosabbá(ezért láthatsz "jó" hapsik oldalán nem különösebben szép lányokat)

Egyébként egy jó frizura,némi sport csodát tesz.A kisugárzás az önbizalomból ered.Ez fejleszthető és többet ér a szépségnél...

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom elérni, hogy aki nekem tetszik azt én is érdekeljem. És habár évekkel ezelőtt magasra tettem a lécet (olyanokat néztem ki magamnak akiknél esélyem sem volt) az utóbbi időben már olyanok tetszettek akik a földön járnak. És mégsem érdekeltem őket. Most is volt valaki akinél éreztem a vonzódást, tényleg minden jel arra utalt, hogy tetszem neki, és mikor ott lett volna a lehetőség hogy legyen valami (elég magas labdát adtam neki) nem élt a lehetőséggel...És pont az ilyen dolgok miatt mikor már lenne egy kis önbizalmam (mert azt hittem tetszem neki) mégjobban magam alá roskadok...
2010. aug. 4. 22:36
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

A nagyi még egy olyan korban élt, ahol a nők alárendelték magukat a férfiaknak. ezzel szemben ma a nők rabszolgát tartanak.


Ne hallgass a nagyira, használd a férfiakat, tied a világ.

2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!