Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy lagziban megpróbáltak veletek összejönni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel eddig lagziba mindig párral mentem:D
2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy én most pár nélkül megyek, és nem igazán tudom jól kezelni az ilyen helyzeteket.

Még egy sima buliban ha elküldöm mert nem tetszik, vagy mert tolakodó, akkor az nem gáz, de egy esküvőn...

2011. szept. 10. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párt, akik lagziban jöttek össze. Már 5 éve házasok és van két gyerekük.
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ugyanúgy elküldtem. Ha nem értett a szóból még egyszerűbb volt, meg ideges fejet vágtam azokra akikkel jött, és ők elmondták neki,hogy mennyire bunkón viselkedik, szégyent hoz rájuk és befejezték:D
2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ava87 ***** válasza:
84%
Nem, mivel eddig csak a sajátomon voltam, ott azért vicces lett volna :) Illetve még egyen voltam, 4 évesen, hát az meg azért lett volna fura :)
2011. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!