Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen dolog, ha a legjobb...

Az milyen dolog, ha a legjobb barátomnak segítettem összejönni egy lánnyal, de utána az érzéseim nem érdeklik?

Figyelt kérdés

Segítettem neki összejönni egy csajjal, aki mellesleg nagyon buta, és jól ki is használja őt. Mivel a lánnyal jóban voltam, így összehoztam őket, mert mindenáron ezt akarta. Most, hogy én szeretnék összejönni egy ismerősével, nem is érdekli, nem tesz semmit az ügyben. Pedig a barátom ismerőse kezdte el mondogatni, hogy milyen gyönyörű lány vagyok, és nekem is tetszik. A barátomat nem érdeklik az én érzéseim, elég rossz passzban vagyok mostanában, de ez sem foglalkoztatja. Én mindenben segítettem neki, a kedvében jártam, egész nap a gondjait hallgattam, összehoztam ezzel a csajjal, hogy jobban legyen és most meg nem is érdeklem őt, alig beszél velem. Oké, hogy most elvan a csajjal, de attól én még a legjobb barátja vagyok évek óta, és rosszul esik, amit csinál. Úgy érzem, kihasznált.

Szerintetek csak túlreagálom vagy igazam van?

18/L


2011. máj. 7. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Hallod, remek barát vagy, ha a legjobb barátodat olyan csajjal hozod össze, aki nagyon buta és kihasználja...
2011. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha "baratnak" ilyen vagy, milyen lennel ellensegnek?
2011. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
...és még hálát is vársz érte :))
2011. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt csak én érzem így, de lehet, hogy azért, mert elég buta szegény. De mivel a barátom belezúgott, és addig nem hagyott békén, amíg nem kérdeztem meg a csajt, hogy mit gondol róla, így nem tudtam más tenni. A többi már magától jött, de ezzel, hogy megkérdeztem tőle, így kezdődött az egész. Már bánom, de azt akartam, hogy boldog legyen, mert már nagyon szenvedett miatta.
2011. máj. 7. 14:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyon ellenségeim, mindenkivel próbálok jófej lenni. Azt pedig szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mit akar. A barátommal már az elején közöltem, hogy mi a véleményem a lányról, de ő ennek ellenéri is nyaggatott, így hát megkérdeztem a csajt és miután kiderült, hogy a csajnak is bejön a barátom, rányomult.
2011. máj. 7. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora nyomorékok vagytok, FromOz-zal az élen. Ahelyett, hogy tanácsot írnátok, beleköttök. Szerintem érthető, hogy megtette a legjobb barátjának, amit kért, de előtte figyelmeztette. Nehogy már a Kérdező legyen a hibás azért, mert egy felnőtt srác nem tud gondolkodni. Kérdező, a barátoddal beszéld meg, hogy mi bánt, mert elég bunkóság tőle, hogy ő most boldog, te meg le vagy sz.rva.
2011. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
ha a barátja lennél nem várnál tőle viszonzást, szívességet
2011. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem szívesség, hanem kölcsönös törődés, ami egy barátság alapja. Szerintem. Nem pedig az, hogy az egyik mindent megtesz a másiknak, amit akar, mert azt akarja, hogy boldog legyen, a másik pedig mikor már boldog, akkor a barátját semmibe veszi. De kössetek még belém, csak mert igazságtalannak érzem a helyzetet.
2011. máj. 7. 15:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Akármi kis baja volt, mentem neki a lelkét ápolni, tanácsokat adni, vagy csak meghallgatni. Örülök, hogy boldog, csak rosszul esik, hogy meg se kérdezi, mi van velem, hogy érzem magam mostanában.
2011. máj. 7. 15:25
 10/11 anonim válasza:
Szerintem, próbálj meg beszélni Vele erről a dologról, hogy bánt Téged és úgy érzed, hogy kihasznált. Egy próbát megér. =)
2011. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!