Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira ki vagyok bukva,...

Annyira ki vagyok bukva, engem senki nem szeret, akit szeretek és szeret azt meg állandóan bántja a családom. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Anyám állandóan bánt, de olyan dolgok... pl ebédet főzök meg mosok és neki az a baja h 2 k.rva poharat nem mostam el.

Tegnap szóba került a barátom h ezt sehol nem engedik meg h 20 évesen együtt aludjunk, lassan egy évesek leszünk, és nekik ez még nem komoly kapcsolat, kb mint a középkorba.


Anyámnak addig vagyok jó amíg haragszik a pasijára, addig tud emberi hagon beszélni velem nem bírom már sokáig..:S


Költözni nem tudok, mert csak érettségim van és most kezdem a fősulit, a kolesz drága nem tom mit lehetne csinálni..:S


2010. aug. 5. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Mosd el azt a 2 k.va poharat is! Ennyin ne múljon!

Légy kedvesebb vele, hátha jobb viszonyba kerültök. Nekem mindig csípte Anyumnak a szemét, ha paliztam. Szerintem sosem látják ezt jó szívvel.. Majd megbékél.. De ha lehet, előtte mindig tisztességesen viselkedjetek, ha ennyire zavarja.

2010. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És szerintem a költözködésen ne gondolkodj, bármilyen csábító is az ötlet! Hidd el, lesz még bőven alkalmad azon aggódni, hogyan élj meg egyedül!
2010. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mikor én viszem a háztartást ha itthon vagyok ő is eltudja mosni a poharat amiből ők ittak szerintem...
2010. aug. 5. 10:21
 4/4 margoz ***** válasza:
100%

Szerintem le kellene ülnöd vele szemben és meg kérdezni:

Anya milyen gyereked legyek,mit csináljak és ne csináljak?Igérem igyekszem betartani,de utánna én is elmondom hogy milyen anyát szeretnék és probáljuk meg betartani a szabályokat.Sok esetben kiderül hogy csak tulzott anyai félelem okozta a nézet eltérést,és sokan nem fogják fel hogy a Boldogság fogalma mindenkinek más.

2010. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!