Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy "proli" család?

Milyen egy "proli" család?

Figyelt kérdés
Milyen egy proli család vagy ember? Kikre mondják ezt? Ti ismertek ilyet?
2020. aug. 30. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Hú, ezt itt gyakorin nagyon tudják, mert akivel nem értenek egyet, az rögtön "proli", mindegy mit csinál.
2020. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%
Ha vendégségbe mész a tesódhoz és a nappaliban szexelsz és a tesód sokszor kimegy esténként wc-re, akkor proli vagy, mert nem bírjátok ki ne szexeljetek vendégségbe.
2020. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Az eddigi válaszolók, na ők egy nagy prolicsaládot alkotnak.
2020. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Lakótelepen laknak, a szülők 18 éves korában kidobják a gyereket, de addig is, biztos, ami biztos, elküldik diákmunkára és elszedik a pénzét.
2020. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Tanulatlan, nagypofájú, hangoskodó, másokat letorkolló. A lakásban giccsek a díszek, a családfő iszik, dohányoznak, a gyereknek kuss. Nem az anyagi helyzet tesz valakit prolivá, hanem a bunkó és erőszakos viselkedés
2020. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
A proletár a vagyontalan bérmunkást jelenti (aki csak a láncait veszitheti). A "proli" az ő lekicsinylő, becsmérlő megnevezésük.
2020. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Szememben azok a családok, akik nem tudnak viselkedni. Pl ordibálnak egymással mások előtt, étteremben úgy esznek mint a disznók (csámcsognak, szájukban turkálnak), hangoskodnak, semennyire sem veszik figyelembe embertársaikat, bunkón/agresszívan szólnak ha bármiféle apró-cseprő problémájuk van és még lehetne sorolni.
2020. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Pl. az én szüleim: nem mosnak kezet wc használat után, sem miután mondjuk hazaértnek a piacról vagy a plázából, ahol összefogdosnak mindent. Ha szóvá teszed nekik, leordítanak, és még te vagy a hülye.

Nem olvasnak, de minden trash műsort megnéznek, szerintük az irodai munka, nem munka, csak aktatologatás, anyám teliszájjal beszél, úgy, hogy konkrétan látszik a megrágott étel a szájában, simán bárkitől megkérdezi, mennyi keres, folyton mások zsebében turkál. Kiabál az utcán, az ételmaradékot elhajítja, mert az "nem szemét, lebomlik".

Koronavírustagadó, de hívott már jóst, papot, szellemirtót, csakratisztítót a házhoz. Bármilyen kreténséget elhisz, amit az interneten olvas vagy a tévében hall, pl. hogy jönnek a migránsok és megerőszakolnak minket.

Sokáig sorolhatnám sajnos. Én korán elköltöztem, kitörtem, diplomát szereztem, de bevallom, mások előtt kicsit szégyellem a viselkedésüket.

2020. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
#11 Tehát, akkor gyakorikérdéseken kb az emberek 95%-a proli? :D
2020. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

#8


"simán bárkitől megkérdezi, mennyi keres"


Azzal kiegészíteném,hogy saját vagyonával,fizetésével is dicsekszik.


Múltkor találkoztam egy kb 20 éve nem látott,régi szomszéddal.

Senki nem kérdezte,de ő elmondta mennyit keres:D

2020. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!