Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális “nevelőap...

Ez mennyire normális “nevelőapa” ?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem mennyire normális az hogyha a “nevelőapám” mindig kisajàtitja magának anyukámat, és múltkor a párnával tejes erővel megütött mert nem csináltam egyből azt amit mondott? Anyunak teljesen máshogy adja elő, és kezdek totálisan ki lenni az egésztől, anya nem hisz nekem, mindig azt mondja hogy hülye vagyok meg idióta, szerintetek mit csináljak?

2020. aug. 29. 21:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
egyszer próbálj nemet mondani úgy hogy a telefonod a zsebedben van hangfelvevővel.a nevelőapák nagy része ilyen ha anyádnak be tudod bizonyítani akkor melléd fog állni és "apád" semmit sem tehet és lehet h elhagyja anyádat vagy ha nagyon meg akarod szivatni akkor tegyed a telódat úgy a szekrényre h veszed és próbáld meg felvenni az egyik veszekedésed és küldd el anyádnak a videót majd később miután hazaértél beszéld meg anyáddal hogy mit tesz és akkor közösen egyszerre léptek fel ellene.én nekem is így sikerült.sok sikert
2020. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyessel egyetértek és még annyit hozzáfűznék, hogy ne mutogasd neki majd mint a győzedelmi zászlót, mert ha akarja ki kaphatja a kezedből, és mivel látja, hogy okos vagy így már máskor felkészültebb lesz.
2020. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Teljes*

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképp kipróbálom ha érdekel megírom még, hogy mi lett az eredmény, de tényleg nagyon hálás vagyok!

2020. aug. 29. 22:12
 4/12 anonim válasza:
81%
ha esetleg bántani fog utána akkor fel is jelentheted de remélem nem lesz szügség
2020. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben kérdező, sok sikert kívánok.
2020. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Kisajatitja az anyadat? Miert te isle szoktal fekudni anyuddal? Hany evig elt anyad egyedul? Most szerelmes? A parnaval megxsapas nem szep dolog, de mit nem csinaltal neki egybol? Vagy sokadjara szolt? Vannak mas konfliktusok is?

A helyedben leszallnek anyamrol amig elmulik a rizsaszin kodroluk. Keress magadnak csajt/pasit.

2020. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt már dolgom pár efféle nevelőapával. Kiejtenéd, miből gondolod, hogy ez az ember kisajátítja Anyukádat? :)

2020. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pl. Követi akár a WC-re is minden alkalommal, leül várja az ételt, nem hagy senkit szóhoz jutni csak is ő beszélhet, egyből megsértődik ha nem róla van szó, anyát mindenhova kísérgeti, nem úgy értem, persze kereshetnék magamnak pasit de attól még nem oldódna meg a problémám és nekem anyukámra lenne szükségem.
2020. aug. 29. 23:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2020. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17
2020. aug. 30. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!