Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhez vágjak jópofát?

Mindenhez vágjak jópofát?

Figyelt kérdés

Na azt már nem... egy hete furán viselkedik a párom. Nagyon sok a munkája, ezt megértem, és tényleg nem botrányozok miatta, mert a meló, az meló. Egész hétvégén nem volt itthon, mert neki ki kell eresztenie a fáradt gőzt, meg haza ment a szüleihez nélkülem, mert otthon gondok vannak... ezt is megértem, olykor én is elmegyek nélküle a szüleimhez. Nos, péntek szombat buli, meg póker, vasárnap hazajön, olyan volt, mint a mosott sz.r!

Hétfő kedd szerda csüt, haverok meccsnézés... úgy, hogy láttam majd leragad a szeme, itthon dolgozik, és annyira feszíti minden!

Mit csináljak??? Velem meg inkább semmilyen, mikor látja, hogy ki akarok borulni, akkor kedveskedik...

Muszáj lesz elmondanom neki, mert belezakkanok, de így hogyan... nem akarom még a feszített melón kívül ezzel zaklatni (még 1-2 hét ez az egész projekt mire lezongorázódik)Kivárjam, vagy beszéljek vele??? Nagyon bánt, hogy nincs itthon...


2010. aug. 5. 22:09
 1/6 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne ha kivárnád. Se neki, se neked nincs szükség plusz feszkóra. 1-2 hét nem a világ vége. inkább próbálj vele megértő lenni...
2010. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nem értem mi bajod. Azt mondod elfogadod hogy dolgozik és ezen nincs is jogod problémázni de akkor mi a baj?
2010. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a haverjaira van ideje a fontos munkája mellett rád meg nincs? Ez így elég gáz!:S:S
2010. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na pont ezen akadtam én is fent, hogy inkább velük van, mint velem...
2010. aug. 5. 22:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy minden este maradjon itthon a valagán, hanem azt, hogy 1-2 estét tölthetnénk együtt, de most úgy érzem menekül aprobléma elől...
2010. aug. 5. 22:37
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj , de ez nekem is kicsit fura a barátaival inkább elmegy , veled meg sosem érkezik lenni! Hmm velem is ez volt türelmes voltam a végtelenségig, mert a volt barátom versenyhorgász volt, hétfőtől szombatig dolgozott és hétvégén is pecázott , mégis elfogadtam , ha csak hétköznap is itt aludt nálam. Kívánom neked , hogy rendbe jöjjön minden , de végtelenségig ne várd mindig azt mikor lesz a legmegfelelőbb pillanat arra, hogy megbeszéld vele, mert csak felörlődsz! Látod mi lett velem is , pedig imádtuk egymást...:(
2010. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!