Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit lehet kezdeni egy...

Mégis mit lehet kezdeni egy apával, aki nap nap után csak szekál, gúnyolódik és rosszmájú megjegyzéseket fűz szinte mindenhez?

Figyelt kérdés
Aki ha tesz értem valamit, még hónapok múltán is felemlegeti? Aki csak megállás nélkül panaszkodik, hogy mennyit dolgozik értem, és hogy ő feláldozza az életét miattam?
2011. okt. 27. 18:43
 1/5 jucus75 ***** válasza:
Elküldeném pszichológushoz.
2011. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyenektől minél távolabb lenni, csak sajnos ez nem mindíg megoldható. Az én apám is hasonló, csak sokkal rosszabb. Tönkretette az egész életemet - úgyhogy még a temetésére sem mennék el ...
2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégis mit tett veled az apád, amiért így neheztelsz rá, kedves utolsó válaszolóm?
2011. okt. 27. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A pszichés problémái (szorongás, megfelelési kényszer stb) miatti feszültséget mindíg a családján vezette le. Az utcán pedig behúzta fülét-farkát. Szóval hitvány ember. Az ilyennek nem szabadna családot alapítani, hanem kezeltetni magát és egyedül boldogulni.
2011. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez az apám.bár ö nem mondogatja hogy feláldozza értem az életét. az már némi érzelmet jelentene töle....


mivel az elözöé is érdekel gondoltam leirom hátha akkor ez is érdekel.

soha nem kaptam töle szeretetet,pozitivat nem tudott mondani soha, csak akkor beszélt hozzám ha valakiröl panazskodni kell vagy ha elrontottam valamit vagy hogy milyen lusta vagyok meg szégyell stb.

tiniként szegecses rockerlány voltam és ö ezt a mai napig nem képes elviselni. nem érti miért jo ez a zene ez az öltözet(már azota felnöttem és sokkal normálisabban öltözöm és a szobám se kripta már)

csak az a jo amit ö mond és mindenkit külsöre itél meg.

mindig bunkonak és tiszteletlennek mondott holott csak ugy beszéltem vele ahogy ö beszélt velem. önszántambol sosem szoltam hozzá,igy azt se lehet mondani hogy provokáltam.

jo ha évente egyszer megkérem valamire ,pont azért mert töle gyülölök szivességet kérni viszont pénzt meg nem fogad el.

ennek ellenére ha veszekszünk akkor felemlegeti még azt is amikor kiegyenesedni nem birtam a gyomrom miatt és el kellett vinnie egy messzebbi gyogyszertárba mert az itteni már bezárt.....és hogy én állandoan ugráltatom...

na persze ha neki kell valami akkor pattannom kell és nem huzhatom a számat....


a lényeg hogy semmit nem lehet vele kezdeni.én igyekszem távoltartani magam töle és ha lehet egy sziánál többet nem beszélgetni vele.

nagyon jol tudja hogy elveszitett de nem igazán töri magát azért hogy jobb legyen a helyzet. sajnálatra mélto és szánalmas az élete. lassan a többieket is elüldözi maga mellöl.

tudja hogy elviselhetetlen de nem akar javulni és szesi az orbáncfüvet nyugtatoként és várja a csodát...de ehhez már komolyabb terápia kéne arra meg nem hajlando. föleg ha pénzbe kerül.én lemondtam rola.


ja és a legbosszantobb hogy a külvilág isteniti hogy milyen nagy fej.... na persze hiszen kifele él. mutatja miicsoda mintapéldány mert ugye mit szolnak a többiek ha nincs lenyirva a fü meg ha nem haverkodik. de ahogy belép a házba legyilkol mindenkit. meg akivel az utcán az elöbb mosolyogva beszélt,hátbaszurná. nyilván képletesen...

2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!