Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom végleg el akar hagyni,...

A párom végleg el akar hagyni, bár egyszer maradna, egyszer menne. A "bűnbak" az ital. Én is tanácstalan vagyok. Azt mondja szeret, akkor miért hagy itt? HOL A RAGASZKODÁS?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom ha valaki elhagyja a másikat vagy nagyon szereti,vagy sehogy.Mert el gondolkodtató,hogy ha szeret,akkor ragaszkodnia kellene! Túl könnyen el tud hagyni,ezt háromszor megtette már.Mindig azért,mert felháborodtam,hogy iszik,és szóvá tettem,ami persze neki nem tetszik.
2010. aug. 5. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Debreceni,42 éves nő vagyok,antialkoholista,nem dohányzó.
2010. aug. 5. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, ha igazán szeretne, nem hagyna el. Én is antialkoholista vagyok, nem is dohányzom és nehezen bírom, aki iszákos, részeges és füstöl, mint a gyárkémény.

38/N

2010. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hm ilyen helyzetben vagyok én is, állítja h szeret, de... mindig van valami de, és nagyon unalmas. de nemrég besokalltam. bár nálunk nem csak az ital gond, de a többi abból indul ki.
2010. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aki menni akar annak segíteni kell összecsomagolni.
2010. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen kérlek, ne élj vele! Az alkoholista soha nem tud lemondani az italról. Szomszédom példáját írom le neked. A nő mindent megpróbált, a férje ígért fűt-fát-virágot. Megváltozik, csak még egyszer bocsásson meg szegény asszony. És az a szegény asszony évtizedekig megbocsájtott, és annyi, de annyi betegséget becsipázott a sok stressztől, már szinte semmit nem ehet. Ne juss el odáig, lépjél, hidd el a te érdekedben írtam ezt neked. Új élet vár rád, és ne fogadd vissza, mert csak mókuskerékbe leszel, amiből nincs kiút, csak körbeforogsz a problémákkal.
2010. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!