Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok?!

Tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés

A helyzet az h fiatal lány révén együtt lakok a barátommal albérletbe. Idáig ez rendben is van. 5 hónapja lett állásom így azonnal összeköltöztünk egyébként 2 éve vagyunk együtt. Én örültem hogy dolgozhatok van munkám, és erre olyan mintha nem is dolgoznék. Ma vettem le pénzt és egyből ideges lettem mert az 5 havi pénzemből van 36 ft-om.

Tehát a baj hogy nem tudok magamnak venni semmit mert feléljük a pénzemet. Ha most kéne egy téli kabát nehezen venném meg.

Szerintetek hazaköltözzek??

Otthon tudnék félretenni és spórolni. Ráadásul a szerelem sem a régi. Kérlek válaszoljatok nagyon el vagyok keseredve.


2011. okt. 31. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A barátod nem dolgozik? Te tartod el mindkettőtöket?
2011. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De dolgozik de ő eleve úgy költözött h volt neki 300 000 félretéve. Nekem meg 36 ft om van. Pedig annyi mindenre tudnám költeni erre a kajákra költöm h ne éhezzünk.
2011. okt. 31. 17:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság nehéz, mert válság van már évek óta. Lenyúzzák a bőrünket is semmi kis pénzért. Otthon jobban jössz ki, mert nem fiztsz a lakásért, és lehet, hogy a szüleid legalábbis részben eltartanak. "Mama hotel" sok fiatal választja ezt, anyuka főz, vásárol, helyet ad, ez a legegyszerűbb. Ha lakbért kell fizetni, egymagad nem bírod kettőtöket eltartani. Ráadásul, akit eltartasz, az komisz lesz hozzád,basáskodik majd feletted, mert az az érzése keletkezik, hogy ez jár neki a szerelemért (vagy a puszta szexért) cserébe. Mielőbb vess véget ennek, szerintem.
2011. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ő pénze is ugyanúgy elmegy mondjuk az albérleti díjra, vagy neki marad még? Ezek szerint nem közös kasszán vagytok?
2011. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a való életben :(
2011. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó tudom h ilyen az élet. Csak az a szomorú hogy nem tudok magamnak semmit sem venni mert mindent felélünk és nem élünk nagy lábon. Ti hazaköltöznétek?
2011. okt. 31. 18:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nem arról lenne szó, hogy a pasimnak van pénze, én meg egy cipőt se tudok megvenni magamnak, akkor nem költöznék haza a helyedben.

Te esetedben inkább azt kell mérlegelni, hogy együtt akarsz-e maradni ezzel a sráccal vagy sem. Ahogy a szavaidból kiveszem, nem igazán.

Több pénzért cserébe nem igazán szoktak ilyet tenni az emberek.

Azon gondolkodtál, hogy esetleg jobban fizető állást keressetek?

2011. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sztem az ember örül hogy dolgozhat és van állása minthogy válogasson. Te a marson élsz hogy azt hiszed lehet válogatni?
2011. okt. 31. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Törekedni kell arra, h jobb legyen. Ha csak sirànkozik az ember és vàrja, h a sült galamb a szàjàba repüljön, akkor ne vàrjon csodàt senki. Igenis tenni kell érte! Mibe kerül, ha küldözgeted az önéletrajzod és elmèsz interjûkra? Semmibe. És jé, még akàr fel is vehetnek. A vàlsàg óta vesztettem màr el az àllàsom, olyan is volt h én mondtam fel. Mégis van most àllásom, mert nem adtam fel és egyàltalàn nem élünk rosszul.

A legegyszerűbb persze mindenben a kifogàsokat keresni ès meg sem próbàlni tenni a jobb dolgokért.

2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vissza a szüleidhez? Nem hiszem, hogy erre van az előre. Az megint más kérdés, a fiúdat meg akarod-e tartani.
2011. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!