Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szalasztom el életem...

Most szalasztom el életem szerelmét? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint két éves boldog párkapcsolatban élek. A párommal nagyon különböző személyiségek vagyunk, de jól kiegészítjük egymást, és azért van elég közös pont is az életünkben. A szex nemcsak fantasztikus, de eddig egyre jobb és jobb lett. Az összes ismerősöm irigyli, hogy milyen "jó csajom van." Amikor együtt vagyunk, nagyon jól érzem magam vele. Ő az első komolyabb barátnőm, és el tudom vele képzelni a hátralevő életemet.

Ezért sokkolt, amikor nemrég egy házibuliban, ahová véletlenül a barátnőm nélkül mentem (ő is meg volt hívva, csak pont közbejött neki valami családi ügy) enyhe alkoholos befolyásoltság alatt elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, és valami elképesztő kölcsönös vonzalom támadt fel bennünk. Azon kezdtünk beszélgetni, hogy milyen hasonló problémáink vannak a párkapcsolatunkban (az övé 3 éves), aztán szép lassan kiderült, hogy szinte minden hobbink, zenei/filmes ízlésünk, vágyunk, célunk közös. És igen, hozzá kell tennem, hogy teljesen más módon, de ő is rendkívül vonzó külsővel bír.

Szó szót követett, és mire felocsúdtam, már szorosan ölelkezve beszélgettünk és simogattuk egymást, és az éjszaka hátralevő részét egymás karjaiban töltöttük (szigorúan vett megcsalásra alkalmas cselekedetek nélkül, mert csók vagy még több egyikünk lelkiismeretével se lett volna összeegyeztethető).

Persze ezek után néhányszor teljesen józanul is nekiálltunk megbeszélni, hogy mi történt, és hogyan tovább, de minden kísérletünk úgy végződött, hogy iszonyatosan elszégyelltük magunkat, tudatosítottuk magunkban, hogy nem szabad, de a hosszú ölelések/puszik/érintések/stb. nem maradtak el.

Az első gondolatunk az volt, hogy az eddigi párkapcsolatainkból mindenképp ki kell szállni. De a gyakorlatban ez nem bizonyult olyan egyszerűnek. Hamar kiderült, hogy egyikünk se képes szakítani a párjával, mert ő is szereti a barátját, és én is a barátnőmet. Hogy iránta mit érzek, azt még megfogalmazni se igazán tudom. Azóta rendszeresen beszélgetünk, és a közös baráti társaság miatt a közeljövőben személyesen is sokszor fogunk találkozni.

Közel egy hónapja nem bírok rendesen enni és aludni, ha nem koncentrálok erősen valami másra, folyamatosan ezen rágódom. Létezik, hogy szívből, viszonzottan szeressek egy csodálatos nőt, és közben plátóian szerelmes legyek egy másikba? Volt valakinek hasonló élménye? Mi lett a vége? Mi lehet a vége? 22f


(bocs, hogy hosszúra sikerült, de nem tudom rövidebben elmondani. köszönöm, ha végigolvastad, ha pedig még valami tanácsod is van, lekötelezel :)


2011. aug. 30. 19:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, nem tudok tanácsot adni,csak azért írok, mert számomra megható a történeted,hogy a vonzalom ellenére, igenis mindketten kitartotok a párotok mellet,és nem arról szól a történeted,mint manapság általában, hogy a megcsalás után kezdtek gondolkodni!

Akárhogy is döntötök,sok boldogságot!!!

2011. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem tudok tanácsot adni, de olyan szépen írsz mindkét lányról, hogy biztosan jó férj leszel, bármelyiket is választod. 22L
2011. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
82%
Hát én ezen most elbőgtem magam...:( Rossz lehet neked, mert hamarosan döntened kell, kit választasz. Sok sikert, kitartást!
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem alapjáraton nem lenne vele gond.

Tehát annyi az egész hogy ha szereted a bnődet, akkor vele maradsz. Attól még lehetsz a másik csajjal jóban, vagy komoly barátok (barátság). Viszont ha úgy érzed hogy borzasztóan vonz, és dilemmázol, akkor gondolj bele abba, hogy megéri-e egy biztos kapcsolatból kiszálni, hogy egy újba lépj bele.

2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egyforma az ízlésetek, egyáltalán nem biztos, hogy nagy ő lenne. Nyár van, ittatok, persze, hogy elvarázsolódtál.
2011. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én magam részéről nem voltam ilyen helyzetben,de a barátnőm igen.

Ő otthagyta a barátját(3 éves kapcsolatot) az új szerelem miatt.A fiú,1.5 éves kapcsolatot szakított meg.2 év boldogság után,jött a baba és 1 éven belül a szakítás,mert a fiú életébe betört egy harmadik lány.

Ez az ő történetük!

Én nem tudok,nem is akarok tanácsot adni. Bármelyiket választod,sok boldogságot kívánok! :)


33/N

2011. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

tanácsot én sem tudok adni, viszont a tapasztalatomat leírom.

én 2 évig voltam együtt a párommal,a mikor megismerkedtem egy másik férfivel. nagyjából ugyanaz volt a helyzet mint nálatok, csak mi még az ölelésig sem mentünk el. 2 hétig e-maileztük, 2 személyes találka volt(mindkettő véletlenül). gondolkoztunk rajta erősen, hogy mi legyen, mert akartuk egymást,de a párunkat is. míg végül úgy döntöttük, hogy felejtsük el egymást. ez volt fél éve. mostmár elmúlt minden rossz érzés, nem vágyódom utána. viszont a mai napig nem tudom hogy jó döntés volt-e. csak akkor tudod meg, ha megpróbálod. az viszont nem biztos, hogy megéri. szóval nehéz döntés.

2011. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy hosszú kapcsolatban mindig jön egy vonzóbb, érdekesebb, szebb, stb.

Ha mindig engednénk a csábításnak, nem lennének hosszú kapcsolatok.

Ezt ne felejtsd el.

2011. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Én is azt mondom hogy nem biztos hogy megéri kockáztatni talán tényleg csak a nyár és az alkohol borzolja a kedélyeket de egy nagyon jó barátság biztos belefér ha ilyen jól elbeszélgettek szerintem találkozzatok sokat hogy kiderüljön ki a fontos számodra ha pedig odáig jutnátok akkor sincs semmi fiatal vagy még és ahogy olvastam elég összeszedett fiú vagy aki nagyon is jól tudja mit szabad és mit nem!Hallgass a szívedre!:)
2011. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
En csak annyit tudok mondani, hogy ha valakit szivbõl szeretsz, de az eszed is hasznàlod, akkor azt vàlaszd!Mindenesetre talàn egy kis frisseséget éreztél az "ùj làny" karjaiban. szerintem ennyi az egész.
2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!