Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy megengedjenek egy tetoválást?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akarnak hallani a dolgoról, csak akkor, ha 18 elmúltam. Elég kitartó ember vagyok, tudom, hogy nem változna az izlésem semmit 2 év múlva, és felesleges addig várni vele. Amúgy csak 1 szót szeretnék felvarratni, ami egy számomra fontos emberhez kötődik (nem, nem a pasim neve), de nem tudom őket meggyőzni, hogy engedjék meg. Szerintetek mit tudnék tenni?
2010. aug. 5. 23:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/L vagyok.
2010. aug. 5. 23:04
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, bármilyen hülyén hangzik most számodra, várj még vele nyugodtan 18 éves korodig. Saját példámból mondom, én is nagyon szerettem volna egy tetoválást, meg is terveztem, grafikus ismerőssel lett végleges formája, szépítgettem még és ötleteltem rajta, és hasonló akadályokba ütköztem a végén, mint Te is, hogy várjak szépen. Én akkor még 17 voltam, gondoltam 1 év az semmi. Most 19 vagyok, és utálnám magamon:) De komolyan. Nagyon örülök, hogy nem lett belőle semmi, csak ábránd. És nem igaz, hogy máshogy fogod látni a világot 2 év múlva, ilyenkor változik az ember a legtöbbet.
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
77%
Várj két évet, én ugyanezt tettem! És ma már nem valószínű, hogy megcsináltatnám (13 éve van meg).
2010. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
azt, hogy megcsináltatod, és nem mondod el. varrasd olyan helyre, ahol nem olyan feltűnő, ha meg észreveszik, gondolom van olyan fontos, hogyha meglátják és megfosztanak "cserébe" valamitől, akkor feladod érte könnyűszerrel. Ha észreveszik, 100%, hogy nem fogják szó nélkül hagyni (bár akkor már úgyis mindegy).
2010. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nyelvpiercinget akartam 16 évesen, azt mondták 18 után azt csinálok amit akarok. Tudod most megköszönöm, hogy nem engedték. Én egyáltalán nem ilyen vagyok. Kosztümben járok mindenhová, komoly nőnek szeretek látszani és annak is tartom magam, kitartó vagyok nagyon, de vannak dolgok, amik változnak. :)
2010. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
elvileg tetováló szalonban szakember nem is varrhat rád 18 alatt...
2010. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én is 16 éves vagyok, és én is szeretnék tetoválást, de szerintem nyugodtan várj még vele. Akármilyen kitartó vagy, 2 év alatt nagyon sokat fogsz még változni. Azt írtad, egy emberhez kötődik az a dolog. Lehet, h addigra összevesztek vagy akármi, és akkor minden nap magadon kéne hordanod az emlékét. Addig még az ízlésed is változhat. Szerintem tervezd meg, gondold át, h mit szeretnél, aztán ha még 2 év múlva is azt szeretnéd, akkor elmondhatod, h ez nem légből kapott ötlet. (Az enyém is már meg van rajzolva.) Látni fogod még eleget. Nem kell azt elsietni.
2010. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is 15-16évesen kezdtem el kigondolni mit hova akarok szüleimet nem készítettem ki ezzel megvártam a 18at és megbeszéltem velük persze már akkor is mondtam az ötleteimet és emlékeztek rá h semmi egy cm-er sem változott ezért támogatták őket, várd meg a 18at
2010. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is kapj választ: ha a szüleid megingathatatlan álláspontot képviselnek a tetoválás kérdésében, akkor semmivel nem tudod meggyőzni öket! (Törődj bele és várj, nem fog összedőlni a világ...)
2010. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem a Te anyukád írta ki pont ma?:) http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2010. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!