Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerettem elhunyt. Szeretn...

Egy szerettem elhunyt. Szeretnék az emlékére egy tetoválást csináltatni magamra. Van ötletetek, hova, milyen formában? Keresztnevét? Monogramját? Idézet formájában (mi legyen az idézet? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 12:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
30N
2010. okt. 16. 12:36
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Számomra elég közönséges a tetoválás,én máshogy szoktam emlékezni...
2010. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Engem érdekelne...

És nekem is megfog halni valakim rákba.....

mondjuk én még 15 vagyok de amint lehet csináltatni szeretnék énis valamit.. én a nevére gondoltam és a köldököm alá a hasamra

2010. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én a tarkómra tetováltattam az apám születési dátumát és azt az évet amikor meghalt!Olyan nonfi szerű!
2010. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szalagon monogram/keresztnév egy szál virággal. vagy ha nem akarsz komorat akkor olyat válassz, amit ő nagyon szeretett, amiről mindig ő jut az eszedbe, ami mindig rá emlékeztet. ez akár vidám is lehet elvégre arra emlékezünk, aki az életében volt.

az pedig hogy ki minként emlékezik, mindenkinek a magánügye. nem kell leszólni másokat, főleg ha nem ez volt a kérdés.

2010. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Arcképét?
2010. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Inkább valami olyat tetováltass, ami rá emlékeztet de ne a nevét. Valami olyat, ami szép, esztétikus is és többet mond el róla és a kettőtök kapcsolatáról, mintha csak úgy natúrban magadra varratnád a nevét.
2010. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ha még ezt se tudod, akkor fölösleges az a tetoválás. Lehet, hogy később megbánnád. Ha tényleg szeretted az illetőt, akkor nem kell ahhoz semmlyen tetoválás, hogy megmaradjon benned az emléke.

Részvétem. Nekem is nem rég halt meg az egyik barátnőm...

2010. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

bocs, de szerintem ez kb olyan színvonalú mint a "szeretlek Mari"-típusú tetkók.

inkább ültess egy fát az emlékére, az sokkal nemesebb dolog, mint valamit magadra tetováltatni.

2010. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami olyat kellene ami csak és kizárólag neked mond valamit, ami benned idéz fel emlékekeket.
2010. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!