Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok, ha...

Lányok! Ti mit szólnátok, ha a férjetek eltitkolná, hogy tetoválást csináltatott délelőtt?

Figyelt kérdés
Férjem (2 éve az), elment reggel, azt mondta ebédre hazaér. Fél12kor megérkezett, láttam hogy a világos pólóján véres foltok vannak. Magyarázatot követeltem, azt hittem megtámadták. Közben csak tetoválást csináltatott. Nem elleneztem volna, de nem az a normális, ha előtte szól?
2009. szept. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
85%
lehet h a te nevedet tetováltata magára :D
2009. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
54%

Az ő bőre, miért kéne engedélyt kérnie?

Lehet, hogy csak hirtelen felindulásból csináltatta.

Ki lehet akadni mindenen, de szerintem vannak dolgok amiért nem érdemesek.

(Én se jelentettem be neki amikor vörösre festettem a hajam)

2009. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Nem, nonfiguratív minta van a hátán.

Azért egy hajfestést ne hasonlítsunk egy tetováláshoz!!!

2009. szept. 19. 12:55
 4/54 anonim ***** válasza:
82%

szia!


Én elmentem tegnap a kiskocsmába és leittam magam. Nem szóltam a férjemnek, mi köze hozzá, szomjas voltam, naés? Na jó, töredelmesen bevallom, nem szeretek kiskocsmákba járni és alkoholt is nagyon ritkán iszom, de kellett egy sarkalatos példa. Mert bizony egy házasság arról is szól, hogy megbeszélnek egymással mindent a felek.Ez a kommunikáció.

2009. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem kell hogy ilyesmit előre bejelentsen.

olyasmit kell előre bejelenti ami a kapcsolatra is kihat...

Nem gondolom, hogy egy tetkó kihat. Hadd legyen már meg mindenkinek a privát szférája.

Csomó nő nem veszi észre hogy az ilyen kötelező bejelentések meg megbeszélések meg véleménykérések miatt érzi egy férfi, hogy pórázon van tartva és menekül majd később el.

27/N

2009. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Örülök hogy titeket ez nem zavarna. Engem zavar.
2009. szept. 19. 13:05
 7/54 anonim ***** válasza:
75%
Én sem szóltam a férjemnek, mikor tetoválást csináltattam. Igaz, h régóta tervben volt, de nem találtam alkalmas időpontot. Aztán egyszer csak, votl egy lyukas két órája a srácnak, beültem és kész lett. Szerintem fölöslegesen csinálsz ebből gondot. Több lazaságot :)....
2009. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
58%

inkább ez zavarjon, mint mikor majd elhagy a rövid póráz miatt, de te tudod, akaratoskodj csak...

nem az anyja vagy és ő nem kisgyerek hogy minden szart bejelentsen neked, csak mert a felesége vagy.

2009. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
76%

Engem is zavarna.

Nem a tetkó, legyen, ha akar, de azért jól esne, ha megbeszélné velem, hogy mit szeretne, mit tervez. Nem azért, hogy keresztül húzzam a vágyait, hanem, mert egy pár vagyunk, nem két idegen, aki nem oszt meg egymással semmit.

Én mindig megbeszélem párommal, hogy mit szeretnék, és ő is elmondja nekem a vágyait, és ahol tudunk, segítünk egymásnak.

Pl. hajfestés, mi lenne jó nekem, és valamiben kiegyezünk, ami mindkettőnknek jó.

2009. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Ok.
2009. szept. 19. 13:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!