Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pärommal beszélgettünk a...

Pärommal beszélgettünk a multjainkrol, és szobakerült pär dolog amiröl eddig nem tudtam. Jogosan zavar ez engem?

Figyelt kérdés
beszélget¨tünk a pärommal,és a minap mondta hogy igen..elöttem..amikor neki nem volt senki egy huzamosabb ideig,voltak kalandjai.ami ugye végülis nem baj!de mondta hogy az egyik hölgy egy étteremben dolgozott,és felszolgält,és utäna összemelegedtek de csak szexre.a nö akkor volt 37 éves akkor a pärom 24,és a hölgynek volt 3 gyereke.amikor a pärom ezt mondta nem tudom mirét,de csalodtam,és szomoru lettem.egyrészt azert mert hogy ennyi idöt utän(3-4 év utän is igy emlékezett hogy igen 37 volt és 3 gyereke..) a mäsik meg az hogy eddig ezt nem mondta.nem tudom miRét de kicsit kiäbrändultam belöle,és nagyon zavar a dolog,hiäba nem voltunk akkor mi méG együtt.azt mondta ezzel mi baj van hogy ö akkor élt amikor én meg a kisfiunk méG nem is voltunk neki.igaza van!mondta sosem csalt meg viszont barätnöt,mert ö sem örülne ha akärki megcsalnà.ez jogos.na de ez amit elmodnott annyira zavar hogy egesz nap szomoru vagyok miatta,és idegesit hogy egy 3 gyerekes 37 éves anyukäval..összefeküdt.vajon akkor én..22 éves fejjel miéRt vagyok jo neki ha az idösebbeket szereti????:(
2008. nov. 27. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a múlt, miért nem maradhat a múlté? És ha emlékszik, akkor mi van? Én nő vagyok, de ha pasi lennék, és az én párom lennél, hát nem sokáig bírnám, ha ennyire féltékeny vagy olyan dolgokra, amik már VISSZACSINÁLHATATLANOK, mert nem lehetne soha nyugodt élet egy ilyen féltékeny nő mellett, mindig el kéne hallgatni valamit a múltból, nem is lenne szabad beszélni semmiről, halihó, te szent életet folytattál előtte, sose tettél semmit, ami esetleg másnak nem biztos, hogy tetszene, de el tud fölötte siklani, mert nem most történt?
2008. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne zavarjon ez teged.

Elj a manak, szeresd ahogy van, ahogy megismerted ot. Ne faraszd a gondolataidat a ferjed multjan, mert ertelmetlenseg szerintem.

Apold a kapcsolatot, vigyazz ra, es ne szomorkodjal!

2008. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem te írtál egy hasonló kérdést néhány napja? Ha igen, akkor ne haragudj, de erre rámehet a kapcsolatod, ha ennyire nem tudsz szabadulni ettől az érzéstől, de akkor ne őt okold, mert nem az ő hibája lesz...
2008. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ha a barátnöm (csaj vagyok, mint haver) lennél és ezt elmesélted volna nekem, most azt mondanám egyszerüen, hogy HÜLYE VAGY.

Szóval hülyeség ilyeneken agyalnod. nem mondta akkor el, mert félt hogy fogsz rá reagálni, most mikor már azt hitte hogy ismer és nem fogod érte lenézni, meg elmondta. azért emlékszik rá mert 37 éves volt és 3 gyereke volt. én is emlékszem pl arra hogy a barátnöm egyik egyéjszakás pasija 18 éves volt (3 évvel fiatalabb a barátnömnél) a nevére és méga bhobbijára is. De persze az összes én kapcsolatomra is. nem vagyunk bocik, hogy elfelejtünk ilyeneket.

2008. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem minden pasinak volt legalább egyszer az életében idősebb nője, ettől még nem minden pasi az idősebbeket szereti! És szerintem annak sincs jelentősége, hogy a 37 éves nőnek volt 3 gyereke.

A múlton nem tudsz változtatni, azt úgy kell elfogadni, ahogy van. Nyilván neked is volt korábbi kapcsolatod és mégis a mostani párodat szereted, vele vagy együtt.

Üdv.

2008. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a vàlaszokat.tulajdonképpen amitöl féltem igazàn azaz,hogy pärszor hangoztatta nekem hogy az idösebb nöket szereti.ellenben én fiatal vagyok,22..ezért sem értettem.valoban ez alegjobb ha ezt az idösebb nöt kiverem a fejemböl,hiszen tök mindegy mi volt elötte az akkor volt..tényleg köszi hogy irtatok,amugy nem én irtam be pär napja,rég irtam mär kéRdéSt be.köszönöm !!
2008. nov. 27. 14:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kísértetiesen hasonló a szitu, azért kérdeztem. Nézelődj vissza, ugyanez a kategória.
2008. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem téged akart volna,hanem egy idősebbet,akkor nem téged választott volna,de Te kellesz neki.

És amúgy én is emlékszem az összes pasimra óvodás korom óta...És nagyon sok részletre velük kapcsolatban.Jah,három gyereket meg nem olyan könnyű kitörölni...De lehet,h a kedvenc színére már ő sem emlékszik...

De biztos Te is minden pasidra emléxel

2008. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem ismered a parodat teljesen, es ezert nem is bizol meg benne 100%-ig.

Figyelj, ne agyalj, tudod az eletre, foleg manapsag sajnos nincs recept!

2008. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit én írni tudok erre, az az, hogy a férjem, mielőtt mi megismerkedtünk volna, a nála 16 évvel idősebb, elvált, gyerekét egyedül nevelő gimis tanárnőjével járt. Eleinte nekem is azt bizonygatta, hogy milyen jó dolog idősebb nővel járni, milyen jó volt vele a szex, stb., ezen pedig hasonlóképpen kiborultam, mint te most. Aztán megbeszéltük, hogy a múlt az múlt, megváltoztatni nem lehet, de nekem ez a téma borzasztó rosszul esik (én is 22 éves vagyok, férjem két évvel idősebb nálam), úgyhogy hanyagoljuk inkább. Értett a szóból. :)

Én azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg tudatosítani a párodban, hogy te te vagy, annyi idős vagy, amennyi, és rosszul esik neked, ha állandóan azt hallod tőle, hogy nem vagy elég jó pusztán a korod miatt. Remélem, hamar túl lesztek ezen a beszélgetésen... :)

2008. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!