Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy tegeznem kell....

Zavar, hogy tegeznem kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom anyját megismerkedésünk óta tegeznem kell... És ez engem nagyon zavar. Ő meg megsértődik, ha magázzák, mert annyira fiatalnak meg menőnek érzi magát. Szerintem meg egyszerűen szánalmas... Én 19 vagyok ő 55.
2011. nov. 3. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegezd. Szerintem inkább örülj neki, hogy próbál veled közvetlen lenni. Volt egy barátom, akinek a szülei 3 év után is kezit csókolom-al köszöntek nekem...szerinted?
2011. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal egy éve vagyok együtt, 17 voltam mikor összejöttünk. Az apját, annak az élettársát, és az édesanyját is tegezem az első perctől. Mindannyian negyvenesek, az ötvenhez közelítve. Engem sosem zavart, szerintem sokkal közvetlenebb, és a beszélgetést is megkönnyíti, mi pedig elég sokat beszélgetünk, nagyon jó a kapcsolatunk. Szerintem jobb, ha megszokod, ha esetleg tartós lesz a kapcsolat, akkor sokkal jobb lesz a későbbiekben, hogy már az elejétől tegezed, mintha évek után kérne meg rá, amikor már megszoktad, hogy magáznod kell.
2011. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha ő tegez engem, az nem zavar... De nekem miért kell őőőt? Nem egy fiatal, tipp-topp asszonyka.. a 39-45 éves korosztályból. Hanem egy nagymamakorú, kövér, buta néni.. NÉNI...
2011. nov. 3. 17:31
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Kövér,buta néni? Te olyan nagyon okos vagy a 19 éveddel?

Örülj,hogy megengedi a tegezést.

Az én nagyim 75 éves,és a párom is tegezi. A párom örül neki,hogy ilyen jó és közvetlen a kapcsolatuk. Ja,a párom 24 éves.

2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha majd 55évesen azt mondják rád, hogy nagymamakorú kövér buta néni vagy, akkor ne sértődj meg egy pillanatra sem, kérlek.
2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A párommal olyannyira komoly a kapcsolat, hogy a vőlegényem. De az anyját attól még utálom és inkább hozzá se akarnék szólni, de muszáj és mindezt még jópofizva tegeződve is.. WÁÁÁÁÁ!!!
2011. nov. 3. 17:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
55 év még bazira nem sok! Az én párom szülei 60-on felül vannak és roppant zavaró, hogy 2 év után is magáznom kell őket... Apám 50 és - tényleg fiatalos - első pár hét után megengedte barátomnak hogy tegezze. Szerintem ez a normális, mert ha magázódni kell állandóan az nagyon idegesítő és személytelen egy idő után. Mintha idegenek lennének... szerintem nem jó.
2011. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát.. asszem őt én ismerem a legjobban innen, szóval azt én tudom, hogy mennyire van eleresztve agyikapacitásban. :) Egy mondatot nem tud értelmesen összerakni. És igen, nem kicsit okosabb vagyok tőle. ;) És ne mondja már nekem senki, hogy egy 55 éves nő az nem néni.. Az egy néni. És nagymama korban is van. ;)

Az anyukám idősebb nála, mégse tegezi senki, a párom se. A 30 éves korosztály is Xy néninek hívja. Ja és nem is kövér. ;)

2011. nov. 3. 17:39
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

A párod helyében meggondolnám,hogy feleségül vegyelek-e?

Aki utálja az anyámat,aki felnevelt,és így beszél róla,az nem való feleségnek,és anyának sem.

27/F

2011. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen-igen, már dereng, hogy valami IQ-bajnok lehetsz...ezzel a gondolkodásmóddal.
2011. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!