Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegezed vagy magázod a (leendő...

Tegezed vagy magázod a (leendő) anyósodat/apósodat? Zavar?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor tegezem,ha erre felszólít. Különben illetlenség lenne.
2011. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismertem, mint a fiát, és már az első találkozáskor felajánlotta, hogy tegeződjünk. Akkor még fel sem merült a gondolata sem, hogy valaha anyósjelölt lesz. :)
2011. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magázom és zavar mert nem szeretek magázódni, de már elé idősek...viszont a párom tegező viszonyban van a szüleimmel, felajánlták neki de ők sokkal fiatalabbak...
2011. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tegezem őket. Nem zavar, az sem zavarna éppenséggel, ha magáznom kellene őket. Mivel én előbb ismertem őket, mint a párom az én szüleimet, és ők egyszerre felajánlották a tegezést, megmondtam a szüleimnek, ők is tegyék ezt, mert megharagszom. :D Akkor is elvártam volna, hogy felajánlják a tegezést, ha a párom szülei nem.
2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az apósom tegezem, mert megkért rá. Az anyósom meg magázom.
2011. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen anyósom/apósom.

A párom tegezi anyukámat is meg apukámat is.

2011. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magázom mindkettőjüket. (Számomra fura lenne őket tegezni, de eltudnám képzelni, ha lazábbak lennének)

Anyós-após testvéreit meg tegezem, a változatosság kedvéért:D

2011. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magázom őket,a párom is magázza az én szüleimet.Anyuék felajánlották a tegeződés lehetőségét a páromnak de ő nem szeretné,igy magázzuk egymás szüleit.
2011. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magázom a párom anyukáját,fel sem ajánlotta a tegezést,gondolom a kora miatt (ő most 55,én 21). Igazából néha kicsit zavar,néha könnyebb lenne tegezni,de az évek alatt már hozzászoktam,h nem olyan laza a kapcsolatunk,mint pl a barátom,és az én szüleim között. Ők korban közelebb vannak egymáshoz,első perctől tegezik egymást,viccelődnek,stb.
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!