Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy a...

Hogy tudnám elérni hogy a nővérem szakítson a barátjával?

Figyelt kérdés
Folyamat itt van nálunk, már picit zavar
2020. szept. 5. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Miért szeretnéd, hogy szakítsanak? talán rossz ember?
2020. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 TR75 ***** válasza:
24%

Milyen folyamat van nálatok?


Amúgy meg, állj neki manipulálni, hazudozni róla, hátha.

Micsoda kérdés... Remélem, troll vagy.

2020. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Elég radikus megoldás, csak mert ott van nálatok... inkább kérd meg őt vagy a szüleidet, hogy legyen ott kevesebbszer, mert téged zavar.
2020. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak már kezd elegem lenni hogy hónapok óta szinte egész nap itt van. Én például elsüllyednék szégyenemben, ha 23-24 évesen a barátnőmön lógnék egész nap, és még egy albérletet sem tudnék biztosítani ahova mehetnénk..
2020. szept. 5. 16:05
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha inkább megbeszélnéd velük ha bajod van, ahelyett, hogy szétrobbantod őket...
2020. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a tesómmal beszélni, hogy zavar. De le se sz*rja. Arra nem gondol, hogy más is lakik itt.
2020. szept. 5. 16:07
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Van szád, mond meg nekik, hogy zavar, ha sokszor vagytok itt, nem kell ezért szétválasztani ezért őket.
2020. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megmondtam már.
2020. szept. 5. 16:09
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon gáz. Azért mert téged zavar, inkább elérnéd, hogy szakítsanak? Ha te nem vagy boldog más se legyen? Nagyon gyerek vagy még. Fordított helyzetben hogy esne? Gondolkozzál már.
2020. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hany eves vagy, de ne elj alomvilagban. Az elet neha hozhat olyan fordulatokat, amiert 23-24 evesen nem biztos, hogy keresokepes leszel, es ki tudsz venni egy albit, foleg a mai arak mellett.Manapsag egy 23 eves sok esetben tanul még, es ha egy durvabb egyetemre jar, eselye sincs dolgozni mellette, csak mondom. Egyebkent nincsen szobad, ahova elvonulhatnal? Miben zavarnak pontosan? Allandoan rajtad lognak, es nem hagynak beken, mert harmasban szeretnenek programokat csinalni? :) Amugy azt megbeszelhetned a tesoddal, hogy neha o menjen at a parjahoz, ez lehet meg megoldas, de az, hogy szet akarod oket szedni, nagyon gyerekes gondolkodasra vall...
2020. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!