Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadnátok a gyereketek...

Befogadnátok a gyereketek apját, akitől nem is akartatok gyereket?

Figyelt kérdés

Aznap este amikor megfogant a baba, rámerőltette a szexet, kicsit erőszakos is volt. Előtte sose élveztek belém, így nemtudtam róla hogy belém élvezett. A másnapi folyást ami jött belőlem, tipikus fehérfolyásra fogtam ami sűrűn van nekem.

A hasam nem nőtt, így mire kiderűlt hogy babát várok, már nemtudtam elvetetni.

Pár napja szültem, és a srác most mondta csak el a barátnőjének hogy született babája egy másik nőtől. Természetesen kilett dobva otthonról.

Most nekem kuncsorog hogy fogadjam be.

Mivel elítélem ezt az embert, nem terveztem vele tartani a kapcsolatot, a babát se akartam hogy lássa. De ha jobban belegondolok jól jönne a támogatás pénzügyileg is, mert míg nincs bölcsi, és nemtudok melozni addig a spórolt pénzből élénk a babával, ami nem biztos elég lesz.



2020. szept. 15. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%
Nem. De gyerek tartást kérj tőle.
2020. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
73%

hasam nem nőtt


és a vérzésed se maradt el? ez most vagy kamu, vagy nagyon primitív vagy..

2020. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
51%

Akkor fogadd be, de nagyon csúnyán húzd le a pics@ba.

Alázd ronggyá.


De csak ha rá vagy szorulva.

2020. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
#2 a vérzésem mindig nagyon zavaros volt, az orvosok hormonvizsgálatra küldtek el mindig, de mindig húztam az időt. Nagyon sokszor kimaradt, csak a tünetei voltak jelen. Fogalmam nem volt, hogy most a terhesség miatt történik
2020. szept. 15. 15:35
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem vagyok primitív azért mert rendszeres menzesz kimaradásom volt mindig is, terhességtől független.
2020. szept. 15. 15:37
 6/63 anonim ***** válasza:
94%
nem.
2020. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%

Ne fogadd be ha nem akarsz vele élni. Ha az anyagiak gondot jelentenek, gyerektartást kérhetsz tőle. Viszont számíts arra is, hogy a láthatást biztosítanod kell, mert joga van a gyerekéhez.

Ennek tudatában dönts, hogy kéred-e a segítségét, vagy nyugodtabb, de szegényebb életed lesz, és jobb lesz-e egyedül felnevelni a babát.


Jól gondold át. A gyerek lesz óvodás, és iskolás is. Akarsz-e neki egy ilyen apát, vagy nem.


De a lakásba semmiképpen ne fogadd be szerintem azok alapján, amit írtál. Sose fogod tudni kitenni.

2020. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ha nem akarok valakivel szexelni, akkor nem szexelek, hameg mégis megtörténik az aktus, feljelentem nemi erőszakért. Innen indul.

Ha nem akarok terhes lenni, védekezek.

Ha nem akarok gyereket valakitől és mégis teherbe esek, elvetetem.

Olyan embert nem engedek be meg véletlenül se a lakásomba, aki megerőszakolt.

2020. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Nemhinném hogy érdekli a gyerek. Van már egy kicsi gyereke, magasról sz***ik rá. Sztem a nevét se tudja.

Csak azért akar idejonni mert nincs hova menjen. Amugy felém se nézett volna.

2020. szept. 15. 15:44
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a kérdés? Ki akar használni, ezt te is látod, csak éppen azt kellene eldöntened, hogy hagyod magad kihasználni, vagy nem.
2020. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!