Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadnátok a gyereketek...

Befogadnátok a gyereketek apját, akitől nem is akartatok gyereket?

Figyelt kérdés

Aznap este amikor megfogant a baba, rámerőltette a szexet, kicsit erőszakos is volt. Előtte sose élveztek belém, így nemtudtam róla hogy belém élvezett. A másnapi folyást ami jött belőlem, tipikus fehérfolyásra fogtam ami sűrűn van nekem.

A hasam nem nőtt, így mire kiderűlt hogy babát várok, már nemtudtam elvetetni.

Pár napja szültem, és a srác most mondta csak el a barátnőjének hogy született babája egy másik nőtől. Természetesen kilett dobva otthonról.

Most nekem kuncsorog hogy fogadjam be.

Mivel elítélem ezt az embert, nem terveztem vele tartani a kapcsolatot, a babát se akartam hogy lássa. De ha jobban belegondolok jól jönne a támogatás pénzügyileg is, mert míg nincs bölcsi, és nemtudok melozni addig a spórolt pénzből élénk a babával, ami nem biztos elég lesz.



2020. szept. 15. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
92%
Kérlek mondjátok, hogy ilyen nem létezik.
2020. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
66%
51#, nem létezik nyugi :D
2020. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Megszületett a döntés végül. Ha nembaj nem osztom meg veletek, hisz úgyis az egész "kamu" elvileg. Aki tényleg segíteni akart annak köszi ❤️
2020. szept. 16. 08:49
 54/63 anonim ***** válasza:
ÉS ha baj?
2020. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Befogadta.

Már az elején eldöntötte.

Szivecskezik is, úgyhogy szerelem van.

2020. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
93%
persze, hogy befogadta. ha kidobta volna, akkor megírja. és tudja, hogy emiatt lehurrognánk.
2020. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
95%
Nyilvánvalóan valami szellemi fogyatéka van ennek a szerencsétlennek, aki befogadná a megerőszakolóját, csak mert annak épp nincsen hova mennie és jól jönne a pénze. Kit érdekel, hogy épp hajléktalan, ott dögöljön meg ahol van. Pénzért egy ilyet elviselni? Gyerektartást kell tőle kérni, ezek szerint van miből fizetnie, el kell rendezni jogi úton, előbb az apaság megállpítását, ha az nem történt meg, aztán pedig a tartásdíjat, ami jár. Normális emberben a kérdés sem merülne fel, hogy egy ilyet a lakásába, nopláne az újszülöttje közelébe engedjen, de normális ember eleve feljelentést tett volna, mikor történt az eset anno, de ha akkor mégsem, most elgalább hívta volna a rendőrséget, ha ez a patkány a házához jár és zaklatja kvázi, aztán akkor eltakarodna végleg. Mentálisan retardált a kérdező, vagy tényleg annyira ostoba, hogy gyámság alatt lenne a helye. Be kell fogadni, persze, aztán hadd másszon rád újra, ha úgy tartja kedve, legfeljebb lesz még egy babuci... Gyereljóisten! És az anyatermészet nem elég bölcs ezek szerint, hogy az ilyen embereket nem teszi meddővé mégsem és szaporodhatnak kedvükre, hogy továbbörökítsék ezt a tonnányi észt...
2020. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
57, tökéletesen egyetértek, amennyiben nem kamu hanem kajakra igaz ez az egész, akkor 100% hogy értelmi fogyatékos a lány. Ez tényleg a "jézusgyerele" kategória.
2020. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy befogadta :-) szerintem tetszik neki a pasi, és most büszke magára, hogy őt választotta, és nem a régi nőjét.


A gyerekkel is csak meg akarta fogni, csak elsőre nem sikerült.


El se hiszem, hogy létezik ilyen mérhetetlenül ostoba liba, de felőlem legyenek boldogok, egye meg amit főzött :-)

Kár az időt pazarolni egy ilyen kérdésre.

2020. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
gyenge troll kérdés .. :D
2020. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!