Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek a szulei, nagyszu...

Ha valakinek a szulei, nagyszulei es testverei is elvaltak, nagy ra az esely, hogy o is ezt fogja tenni?

Figyelt kérdés
A ferjem csaladjaban mindenki elvalt rajta kivul. Aki pedig nem hazas, az sem tud tartos kapcsolatot kialakitani, gyereket egyik sem akar (bar ez utobbi az o dolguk, de ez is mintaszeruen ismetlodik a csaladban kiveve a ferjemet, mert nekunk van gyerekunk). Mi nagyon jol meg vagyunk mar evek ota a hazassagunkban, de felek, hogy a tortenelem megismetli majd magat akaratlanul is. Ugyanez van mas dolgokkal. A ferjem batyja mindig panaszkodik, hogy a szulei, nagyszulei milyenek es o is ugyanolyanna valt, mint ok valoszinuleg azert, mert azt a mintat latta otthon. A ferjem pedig nem szeretne elvalni, nincs is problemank a hazassagban, csak felek, mert sok generacio ota mi vagyunk az egyetlenek, nincs elotte a minta (csaladjaban legtobben 2-3-szor valtak, a kisebbik resz 1-szer). Szerintetek kell emiatt aggodnom?
2010. aug. 6. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igaz.Az én családomban senki nem vált el(nagyszülők,szülők,unokatestvérek stb.)sajnos én igen...
2010. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy mindenki elvált a családban, nagyobb esélyt teremt arra, h ti is el fogtok válni, de persze ez nem törvényszerű, lehettek ti az üdítő kivétel :) Senki nem szült gyereket? A férjed szülei azért vállaltak gyereket, nemde?
2010. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Veletlen lettek a gyerekek. Ot is el akarta vetetni az anyja, de az apja nem engedte. De utana elvaltak a szulok. Egyik testverenek is lett egy gyereke, nagyon nehezen beszeltek ra, hogy tartsa meg. Szoval csak igy szulettek a gyerekek a csaladban. Mindegyik kiveve a mienket.
2010. aug. 7. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!