Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztétek már úgy, hogy egy...

éreztétek már úgy, hogy egy üres veszekedéssel teli boldogtalan kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés
2 gyermek van és jó pár házasságban eltöltött év.de elfáradtam.feladtam.de mégsem merek belőle ki lépni a két gyermek miatt még kicsik.másnál is volt ilyen ,hogy vészelte át?
2010. aug. 6. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nincs tapasztalatom,de csak azért mert van két gyereket NEM ért véget az életed.Ne te szenvedj ezért..ne csak másokra gondolj hanem magadra is ha neked ez igy nemjó (nemkell elválni csak külön költözni is elég v próbáljatok nyitott kapcsolatot)akkor jobb ha szakitotok.
2010. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én majdenm ugyaigy vagyok, kiégtem, alig várom h ne legyen itthon , mnejen pecázni de nem merek kilépni ez mind többek közt anyagi vonzat, nem más !!!!
2010. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja 101 éve vagyunk együtt , elözö voltam
2010. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 éve bocs
2010. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha mert én nem maradok ilyen "helyen" ha nem tudjuk megoldani. A gyereknek rosszabb ha utálják egymást a szülei. Én is így éltem, és boldog voltam amikor végre elváltak.
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
101 évet már biztos nem birnék ki :D
2010. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
annyira nem tudom mit csináljak.hisz itt van a két kicsi.és 6 év házasság után ki lépni belőle.nagyon nehéz.
2010. aug. 6. 22:14
 8/10 margoz ***** válasza:

Szerintem nagyon sokan voltunk ilyen helyzetben,nálam is volt hogy ellaposodott a kapcsolat,egymás idegeire mentünk,állandoan bele kötöttünk mindenbe.

Én ugy csináltam hogy kitaláltam különböző programokkat a gyerekekkel,séta az erdőn,állatkert,játszóház,stb,megkérdeztem akar-e velünk jönni?nem erőltettem ,de nem is sértödtem meg ha nem jött.Én a gyerekekkel mindig nagyon jol éreztem magam és ki tudott kapcsolni a gondokbol.Igyekeztem kerülni azokat a témákat amelyeken össze kaphatnánk.

2010. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én csak a 2 kis gyerekes részhez tudok hozzászolni, nekem a szüleim kiskoromban váltak el és az a tapasztalatom hogy így nekem könnyebb volt mert vannak olyan ismerőseim akiknek mondjuk serdülőkorban váltak el szülei és sokkal jobban megviselte őket a válás... és ha most úgy érzed h eleged van az egészből, csak halogatod és "nem vészeled" át ezt az időszakot akkor később se lesz könnyebb a válás
2010. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amugy én 2 gerekkel 2 és 5 évessel léptem ki, most a lányok 16 és 19 évesek 10 éve jo kapcsolatban élek, gondolkozz, mia jobb, neked és a gyerekeknek !!

Biztos nem maradnék egy rossz kapcsolatban a gyerekek miatt, hidd el 100x találsz jobbat csak ne légy kicsinyes, egy anya van olyan jo nö mint egy egyedülállo.s söt !!!

2010. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!