Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban (egy egyszer...

Egy kapcsolatban (egy egyszer régen megingott kapcsolatban) mindig elhiszed amit látsz, vagy a dolgok mögé próbálsz nézni?

Figyelt kérdés

Párommal egy átlagosnak mondható kapcsolatban élünk kb 1 éve (5 éve vagyunk együtt, 1,5 éve volt egy súlyos mélypont, azon valahogy túllendültünk).

Pár hete felettébb kedves, több figyelmet fordít az együttlétekre, stb. Ami nagyon jó érzés DE ez csak úgy jön belőle vajon, vagy van valami (megint) a háttérben ami arra ösztönzi itthon "a minden rendben és boldog vagyok"-ot erősítse.


2011. nov. 9. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért volt a mélypont?egy másik miatt?
2011. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően gyanakvó típus vagyok. Első körben jobban figyelek a tetteire, megrágom magamban a tényeket, majd rákérdezek, ha jutok semmire.
2011. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen egy másik lány miatt...

A rövid story (nem védem, de próbálom leírni h ne legyek részre hajló): elkezdtem dolgozni (gyerkőccel gyesen voltam) + külön költöztünk szülőktől. Alig találkoztunk, csak a munka, gyerek, háztartás ... befásult a kapcsolatunk, nem foglalkoztunk egymással, sokat veszekedtünk. Felmerült a szakítás, de a kislányunk miatt adtuk magunknak időt még átgondolni, mi legyen, hogyan tovább. Aztán párom kicsit szorosabbra vette a kapcsolatot egy kolléganőjével. Ez abban merült ki h rengeteget beszéltek telefonon, és megbeszéltek egy találkát (munkán kívül amúgy nem taliztak). A megbeszélés és a tényleges időpont között 1 hét telt el. Ezalatt otthon minden normális lett, megbeszéltük újra kezdjük. Ez a randi nem jött létre, visszalépett, hazajött hozzánk, elmondta a történetet. Komolyan gondolta h kezdjük újra így nem ment el a lányhoz.

Abba ne menjük bele h esetleg ezek nem is így történtek, mert én ezt elhiszem neki, szerintem igazat mondott, ezen nem akarok már csámcsogni.


Ennek hatására érzem ezt. Most megint olyan itthon minden mint akkor azon a héten. Így félek h miért? Újból van vmi? Vagy csak szimplán el akarja kerülni h megint elhidegüljünk és időben lép felém.

2011. nov. 9. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Továbbá nagyon nehezemre esik eldönteni a helyes viselkedési módot:

kérdezzek rá miért ilyen kedves? azzal azt érem el talán h: "minek legyek kedves ha ezt is számon kéri?" "minek javítsak ha ez sem jó?"

ha nem szólók, azt hiszi nem veszem észre a jeleket és szabad utat lát "másfele"?

2011. nov. 9. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akkor elmondta neked (pedig nem lett volna muszáj), szerintem ne aggódj. Akkor őszinte volt veled, megérdemli, hogy akkor te pedig bízz benne. Csak tényleg vigyázzatok arra, hogy törődjetek egymással.
2011. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az a probléma hogy nem bízol a párodban, mivel már egyszer majdnem elcsábult. Így oké hogy bizalmatlan vagy vele szemben, főleg hogy megint ezeket a "tüneteket" produkálja, amiket akkor. Úgyhogy vagy megbeszélitek, vagy véget vetsz a kapcsolatnak, mert bizalmatlanságban nem a legjobb élni.
2011. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!