Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi utalhat arra hogy egy 3....

Mi utalhat arra hogy egy 3. fél is jelen van a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam sokan nagyon jól tudják leplezni a dolgot és szinte észre vehetetlenül csinálják és még esetleg a szex is működik otthon...szóval mi az ami egy 3 .fél jelenlétére utalhat még ha közben esetleg a másikról észre sem vesszük?
2011. nov. 13. 11:14
 1/7 Katoonene válasza:
23%
Engem még sose tudtak lebuktatni, mindig szakítottam a lánnyal, ha mindenféle ok nélkül elkezdett horror módon féltékenykedni tök feleslegesen.
2011. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 .:Laci:. ***** válasza:
55%

keress rá neten, hogy megcsalás jelei és megtudod, sok van de nem mindig lehet észre venni...

az ok amiért van egy 3. fél is annyi, hogy valamit nem kap meg tőled, vagy egyszerűen csak nem akarja észre venni azt amit te adsz neki és ezért boldogtalan és másnál keresi a boldogságot...


velem is ez volt, minden tőlem telhetőt megadtam neki és még is megcsalt pedig akkor még jó időszakban voltunk, boldogok voltunk mind a ketten, aztán amikor megcsalt kezdődtek a bajok, többet veszekedett semmiségeken amiken azelőtt simán elment, aztán most meg teljesen romokban heverünk a kapcsolatunk meg egy kis ingatag kötélhídon áll egy nagyon mély szakadék felett, én nem tudom elfelejteni ő nem tudja bebizonyítani, hogy nem lesz több olyan, és nem tudja jóvá tenni azt a sok rosszat amit tett...nem csak 1 ember volt még köztünk, volt akivel csak lefeküdt, volt akivel találkozgatott és állítólag csak beszélgettek, azt írta neki is meg nekem is, hogy szeretlek...most meg penge élen táncolunk, szeret ezt tudom de már semmi se olyan mint rég és nem is lesz soha akármit is tesz...

2011. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem egy hét hónapos kapcsolatomba csaltak meg, azt nem vettem észre, de valószínű azért mert nem ismertük még annyira egymást illetve fiatal voltam, nem volt olyan szoros a kapcsolat. Viszont 5 évig tartó kapcsolatomban, hej de még mennyire észre vettem, hogy valami nem oké. Hogy megcsalt e azt nem tudom, de ismerkedett egy lánnyal az biztos. Minden porcikámmal éreztem, nem tudott nekem hazudni mert már annyira ismertem, szóval szerintem észre lehet venni ha van valaki más...
2011. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen sok dolga akad,sokat kell dolgozni,túlórázni,a haverok/barátnők sűrűn hívják,kevesebb Rád az ideje,szétszórtabb,merengőbb,csendesebb a megszokottnál.Ridegebb és feszültebb,idegesebb,és távolságtartóbb,vagy éppen túl kedves és túl nyájas,folyamatosan engesztelni akar.

Többet ad magára,mint előtte,feltűnően kicsípi magát,még ha csak dolgozni megy is.Váratlanul sms-ei jönnek,és titokzatos hívásokat fogad.Már nem avat teljesen a bizalmába,meghagyja azt a bizonyos kis szférát magának.

Persze a profik ezeket a jeleket is jól palástolják,ám ők is csak ideig-óráig képesek erre.

2011. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!legfőképpen az utolsó válasz adónak,sokat segített.sok jel igaz sajnos ami a kapcsolatomat illeti..:(
2011. nov. 13. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom is profi volt a leplezésben. Nem túlórázott, hanem korábban járt dolgozni.

Már nem a barátom.

2011. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azt vallom, hogy aki megcsal, az valójában a lelke mélyén azt akarja, hogy kiderüljön, és tudatalatt direkt is ad jeleket - saját tapasztalat.


A ridegség és a közönyösség tényleg árulkodó, de még inkább az, hogy azokat a kis buta játékokat, amelyek csak kettőtök között vannak (közös szójáték, dal, sztorik, stb.) azokra nem úgy reagál, mint korábban, sőt, kerüli őket.


Persze a megcsalás lehet többféle is. Ha egy férfi félrekefél, érzelem nélkül, szív nélkül, szerintem az bőven elnézhető (tudom, tudom, "pár" nő nem értene egyet velem) - szóval ilyen esetben feltehetően sosem tudod meg, de szerintem ez éppen ezért nem is igazán lényeges.


Amúgy szerintem nincs olyan, hogy valaki jól "leplezi", ha minden ugyanolyan, mint előtte, akkor ugyanúgy szeret, mint előtte. Nem ez a lényeg...?

2011. nov. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!