Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz egy hét múlva egy buli...

Lesz egy hét múlva egy buli amibe nagyon elszeretnék menni de anyám nem akarja megengedni :S Nincs valami tippetek hogy mivel győzzem meg? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy
2011. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16
2011. máj. 19. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosogass el,moss fel,segíts a házimunkában."Púderolj" neki :).Nekem ez mindig bevált!Bár nálam ez már elég régen volt,cirka 8-9 éve :).De neked hajrá!!
2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, pár napig legyél segítőkész, aztán ültesd le s mond meg neki nyíltan. Anyu ide s ide akarnék menni ezzel s ezzel ennyi időre ha lehetne. Mond el hogy jutnál haza, mit csinálsz ott s lehetne-e mit kéne érte segítened, mit várnak el tőled. Ha beleegyezik akkor onnantól tényleg tarsd be amit ígértél, ha 3szor kell felhívnod közben mert azt kérte akkor tedd azt. Így nem veszíted el a bizalmát. Ha nem engedi, jól van, fújj egy nagyot s próbálj minnél természetesebben, nyugodtabban kompromisszumokat kötni vele. Oké, ha abba pont nem is akkor a legközelebbit emlísd meg neki, hátha azt már megengedi.

Tipp: jobb ha minnél többen vagytok

alkoholt nem fogyasztasz

megvan oldva, hogy elérjenek ha bajvan s haza is tudj menni. meddig is tart,

esetleg szülők akik jelen vannak vagy másokért jönnek.

ezeket mindenképp hozd szóba mivel ezek fogntos dolgok

2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyum ennyi idősen két feltétellel engedett el: pontos cím, hogy hol leszek, és az ottani vezetékes telefonszám (ha házibuli). Plusz mikor odaértem felhívtam, hogy na itt vagyok és ha baj van majd hívom. Ha nem maradhattam másnapig nem hisztiztem elfogadtam, hogy 22-kor irány haza vagy hogy 23-24-re apám értem jön. Ha hisztiztem volna tuti nem enged el sehova. Próbálj meg valami kompromisszumot kötni.
2011. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sehogy nem szoktam,mondom neki h leléptem majd jövök-mondom hogy kivel meg hova meg egy időpontot h kb mikorra vagyok várhtó és kész


eddig engedett bulikba?

mosogass,segíts otthon,nem árt ha a jegyeid is jók :D

15L

2011. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szurkoljatok..:)
2011. máj. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!