Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vendégségben, ahol először...

Vendégségben, ahol először jártok el mertek menni nagydolgot intezni?

Figyelt kérdés

Megyunk a parom szuleihez szulinapozni, nem tul nagy csaladi haz, viszont cserebe 15 meghivott fo, egesz napos program.


Most tartunk lefele, nekem viszont mar kicsiket gorcsol a hasam (tegnap reggel wcztem utoljara) es erzem hogy nemsoka kakilnom is kene majs... Viszont nem szeretnek elmenni, mert nekem ez igy elso talalkozasra kicsit kinos lenne. Tudom hogy termeszetes dolog, de akkor is...


20/L



2020. szept. 19. 11:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem mennék ott el,csak pisilni max. Itthon elvégzem a dolgom,főleg ha már érzem. Olyan meg nincs hogy kicsit kell,vagy kell vagy nem.
2020. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Itthon meg nem ereztem indulas elott, nyilvan akkor elmentem volna itthon.
2020. szept. 19. 11:35
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
A szükség nagyúr, szerintem ha úgy adódik, akkor eltudod intézni :)
2020. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mint a bokorba menni.


Viccen kívül, mi ebben a kínos? Bezárkózol, x időre, utána visszanézel, hogy rendben hagyd magad után a wc-t. Mondjuk ez intelligens embernél alap dolog, sajnos a többieknél nem az. Szóval rendben hagyod magad után, és fújsz egy kis illatosítót. Remélhetőleg van nekik.


Nem kell ezt agyonkombinálni.

2020. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha menni kell, menni kell, nincs mese :D sztem nem parázz rá erre, mindenki szarik és a legtöbb embernek vicces inkább, mint kínos, ne izgulj ;)
2020. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Inkább intézd el, minthogy egész nap feszengj. De ha útközben meg tudtok állni egy benzinkútnál vagy gyorsétteremnél, és úgy érzed, hogy ott feszültségmentesebben el tudnád intézni, akkor álljatok meg.
2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Én simán elmegyek, különösen nem zavar ez a dolog
2020. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Ne tartogasd estig
2020. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez miért lenne kínos?

Szerintem 1000-szer kínosabb máshol elvégezni

2020. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Előbb legalább annyira fel kellett volna nőni, hogy a vecezest képes legyél nagyobb megrázkódtatás nélkül elintezni, csak aztán elkezdeni pasizni...
2020. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!