Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve halt meg az anyukám!...

3 éve halt meg az anyukám! Apummal és bátyámmal élek együtt. Jo velük a kapcsolatom. Anyum mióta nincs nagyon nehéz minden. Kezdek elfáradni. Tanács? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Apum segit amiben tud,de hiányzik egy anya akivel tudnék beszélgetni lányos dolgokról.kb fél éve érzem magamon h ideges vagyok.lehet azért mert nincs anyum?!hogy tudnék a helyzeten javitani?
2010. aug. 6. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2010. aug. 6. 23:26
 2/5 anonim válasza:
53%
Ha esetleg lenne mostoha anyád de az a baj hogy 22 évesen már hiba születne húgod és hiába lenne mostoha anyád az már nem segítene de mindenképpen kéne találni valakit
2010. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán egy idősebb nénivel vagy nagymamával esetleg keresztanyával beszélhetnél. Nekem a nagymamám volt a legjobb barátnőm, anyukám és mamám egyben, ő is sajnos meghalt, és nekem is nehéz igy nélküle. Vannak barátnőim, akiknek az anyukájuk szeretnek engem és igy velük szoktam sokat beszélgetni. Talán probáld még meg ezt. De az anyukád senkisem és semmisem fogja sosem potolni sajnos. Részvétem miatta.
2010. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


15 éves voltam amikor anyukám meghalt, szóval át tudom érezni a problémádat. Eleinte nekem sem volt kivel megbeszélnek a lányos dolgokat, feszengtem, ideges voltam aztán észrevettem mennyi segítőkész ember van körülöttem akikben tényleg érdemes megbíznom. Ráadásul az én szüleim eleve elváltak voltak, apukámmal rossz volt/van a kapcsolatom. Lehet, hogy körülötted is vannak ilyen "mankók" csak észre kell venned...


Hülyén hangzik, de őszintén hiszek benne, hogy ha valakit elvesztünk, akkor a sors "ad helyette valaki mást". Annyira boldog vagyok amikor belegondolok, hogy mennyien segítenek csupán önzetlen szeretetből és egyengetik az életem:)) Úgyhogy fel a fejjel!:)


L/18

2010. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy idősebb hölgyet-nőt keresni, aki tapasztaltabb és tud segíteni egy-két dologban. Nagyon sajnálom ami veled történt. Én ugyan nem vagyok annyira idős, de anya vagyok már, ha gondolod nyugodtan írj privátot és ha szeretnéd akkor beszélgetek veled.

Minden jót!

25/N

2010. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!