Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kifejezetten jó a kapcsolatom...

Kifejezetten jó a kapcsolatom volt férjemmel és a feleségével. Ünnepelnétek együtt a házassági évfordulóitokat?

Figyelt kérdés
Férjem különös ötlettel állt elő. Mi és a volt férjem is decemberben ünnepeljük a házassági évfordulónkat. Mi az ötödiket, volt férjem az elsőt. Férjem felvetette, hogy ünnepeljük közösen. Hogy mit csináljunk??? - ez nekem azért nem annyira tetszene. Mit szólnátok egy ilyen özlethez?
2009. aug. 10. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Részemről morbidnak tartom. de ti tudjátok.
2009. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg olyan jó a kapcsolatotok, ahogy írtad, akkor biztosan (akár viccesen is) el tudod mondani, miért NEM szeretnél közösen ünnepelni. Tényleg elég...érdekes az ötlet :)

Nekem is a volt párom (5év...) a legjobb barátom a mai napig, teljesen megértem hogy jóban vagytok. De azért a barátságnak is vannak határai ugye :)

Boldog évfordulót!

2009. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

ha a férjed is joban van velük meg te is akkor mért ne?

veszteni való nincs.csak nehogy 1hátsó szándék hatására jött neki az ötlete..

2009. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is morbid. Bármi mást, szülinapot, névnapot, Mikulást, az nem gáz, de pont a házassági évfordulót? Nem lehet, hogy csak viccelt? (Bár viccnek sem épp a legjobb!)
2009. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Elég morbid, de jó féle borokkal, sörökkel elmegy................
2009. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én és a párom is nagyon jóban vagyunk az exférjemmel,és annak feleségével,de a közös ünneplésben nem mennék bele.

Az exnek és nekem van egy közös 17 éves fiúnk,amikor olyan alkalom van/volt pl:ballagás,szülinap stb akkor szívesen látott vendégek,és minket is örömmel fogadnak ha megyünk,de ennyi...Közös programokat azért nem csinálunk...

2009. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,nekem is beugrott bizonyos hátsó szándék... :D
2009. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolókkal. Nem jó ötlet.
2009. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hátsó szándék kizárva!!! Imádjuk egymást és a volt férjem felesége nem az ő esete. Olyan a férjem, mint egy kedvesnővér... Mindenkit szeret és szeretni akar, korra, nemre, vallásra, fajra való tekintet nélkül. Most feléjük irányul a szeretete...
2009. aug. 10. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem nem a legszerencsésebb együtt ünnepelni...

Elég ciki lenne, ha megünnepelnétek, hogy baklövést követtetek el, mikor összeházasodtatok. Én semmiképp sem tenném.

2009. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!