Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Májusban...

Terhes vagyok? Májusban voltam együtt az akkori párommal, megszakításos módszerrel védekeztünk, tehát nem élvezett belém. Azóta nem volt szexuális kapcsolatom.

Figyelt kérdés
Rendesen megjött a menzeszem, most mégis valami furát érzek a hasamban. Valami mocorgást. Mi lehet ez?2 tesztet is csináltam. Egyet az együttlét után 1 hónappal, egyet meg most 1 hete. Mindkettő negatív lett. Lehetek így terhes?
2010. szept. 14. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon valószínű de ha ennyire bizonytalan vagy inkább menj el orvoshoz Ő megmondja a tutit.
2010. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
annyira parázok! nem merek dokihoz menni. lehet, hoyg annyira félek, hogy beképzelem magamnak a tünetet? lehet, hogy a beleim mocorognak? kiszámoltam: most 18 hetes lennék. egyáltalán 18 hetes baba mocorgását lehet érezni?
2010. szept. 14. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen még simán összekeverhető a belek mozgása a magzatmozgással. Szerintem 100%, hogy nem vagy terhes. Mitől is lennél: nem élvezett beléd, azóta rendszeresen menstruálsz, és van két negatív terhességi teszted. Hallottam már meredek történetet, de ha te így is terhes vagy, akkor az a legmeredekebb:)
2010. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

nagyon egyedül vagyok a problémámmal. jó itt megbeszélni veletek!

2010. szept. 14. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete csináltál tesztet és negatív, nem lehetsz terhes, ugyanis a tesztek hormonérzékenységre reagálnak, ha terhes lennél akkor a hcg magas lenne a teszt nem lehetne negatív, 18 hét meg már majdnem félidő, étvágy is lenne, hízás, mellérzékenység, nem menstruálnál...... elég kevés esélyt adok a terhességedre, úgy 1-1,5% csak hogy a kötekedők kedvét elvegyem, amúgy meg évente úgyis el kell menni rákszűrésre, itt a jó alkalom a nőgyógyászt meglátogatni.
2010. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
voltam rákszűrésen június 25-én. Az együttlét után 5 héttel. a doki érezte volna, ha terhes vagyok? elvileg az 7 hetes terhességnek számít. csak kézzel vizsgált meg.
2010. szept. 14. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Június 25-én voltál dokinál? Akkor pláne nyugi, nincs az a pancser nőgyógyász, aki egy 7 hetes terhességet nem vesz észre:) 5 héttel az aktus után voltál nála? Akkor már 7 hetes terhes lettél volna:) Szóval nyugi!
2010. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyanígy lettem terhes, nem élvezett belém, menstruáltam a 15.hétig bár kevesebbet, és nekem mondjuk lett + tesztem is...És a 18.héten éreztem először a magzatmozgást
2010. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!