Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Mennyi volt a legtöbb idő, amit távol töltöttetek a családotoktól?

Figyelt kérdés
hetek, hónapok, évek? ki hogy bírta/bírja?
2010. aug. 7. 00:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

azthiszem 1 hétnél nem volt több.

kórházban voltam először távol 12 évesen.

utána pedig nagyimnál, keresztanyámnál nyaraltam, ez is max 1 hét volt.

aztán egyetem... addigra megszoktam :) tovább nem tudom meddig bírnám.

2010. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 bibi05 ***** válasza:
100%
ebben a honapban lenne 14 honap, 12.-en repulok haza aztan 3 het mulva vissza, jol birom, mert miattuk vagyok nagyon, nagyon tavol, nem hianyoznak, csak az ocsem
2010. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap. nyaraltam... jó volt, nem igazán hiányzott senki és semmi.
2010. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
1 hónap. A cégtől, ahol dolgozok, kiküldtek 6 hónapra Berlinbe az anyacéghez. Havonta egyszer fizették ki az útiköltséget, így csak havonta egyszer jöttem haza. Az első hónapban nagyon honvágyam volt, főleg hogy nem ismertem senkit. Egyedül laktam a cég által bérelt lakásban és ezért mindig egyedül éreztem magam. Az első hazalátogatásom után nem is akartam visszamenni. Szerencsémre egy hónap után kiküldtek még két munkatársamat itthonról és ők is ugyanott kaptak szállást ahol én. Onnantól kezdve sokkal jobb volt minden, gyorsabban teltek a napok és végre nem csak telefonon és skype-on hallottam magyar szavakat. Így visszagondolva nagyon jó volt a 6 hónap, hamar elment, egyedül a család hiányzott mindig.
2010. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hu, en epp otodik evemben jarok, de azert jarok haza ugy 2-3 havonta es a tesom o velem egy varosban van, csak a tobbi resze a familynek nem:)
2010. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap. baby sitter voltam de átvert a család én meg hazajöttem
2010. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Legtöbb idő?:D 2,5 hét:) nagyon jól bírtam.Én még maradni akartam,csak sajnos augusztus 31.-e volt már..xD és szept.1-jén kezdődött a suli.Unokatesóméknál voltam.Akkor voltam 13 éves.De nem először mentem el tőlük.

14/L

2010. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

10 hónap, mivel Angliában ösztöndíjas lettem és kiutaztam oda tanulni. Augusztusban mentem, júniusban jöttem.

Először nagyon rossz volt, majd megszoktam, de mondjuk a legrosszabb a Karácsony volt, hogy nem tudtam hazamenni :(

2010. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Talán 1 hét az osztály kirándulás, aztán a kórház is 1 hét mondjuk oda jött az anyukám, de ennél több még nem nem szeretek távol lenni tőlük...
2010. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3 hónap, mert korházban voltam, kezemet műtötték, és nem lehetett velem senki, pedig csak 4 éves voltam. D:
2010. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!