Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt nektek a Karácsony?...

Hogy telt nektek a Karácsony? Hol töltöttétek? Mit kaptatok? Mi volt a menü. Stb.

Figyelt kérdés

Hová mentetek, mit kaptatok, mit adtatok,mi volt a kaja stb.

előre is köszi


2010. dec. 27. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
nem mindegy?
2010. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Drága Primitív Barátom, nincs jobb dolgod?

Érdeklődöm, de az cseppet sem érdekel hogy pont a tied hogy telt....remélem szarul...

2010. dec. 27. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem mentünk sehova, itthon voltunk, nem mentünk templomba sem, pedig jó lett volna. Szenteste hal volt sült krumplival, meg bejgli, 25.-én húsleves, töltött káposzta, tejszínes gombás hús krumplival, 26.-án húsleves, rántott hús. Ruhákat, telefont, ékszereket kaptam, anyukámnak táskát, tesómnak karórát, unokatesómnak szemceruzát és szempillaspirált adtam. Szenteste kis családi körben voltunk, fát díszítettünk (műfenyőnk volt sajnos), este vacsoráztunk, aztán kibontottuk az ajándékokat, 25.-én, 26.-án nagy családi körben voltunk.
2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Szenteste párommal voltunk kettesben (tavaly óta élünk együtt). Tegnap az ő családjánál ebédre, a nagyanyjánál jött össze a család, vacsira meg az én szüleimhez, ahol a keresztszüleim is ott voltak. Tegnap pedig az én teljes családommal töltöttük a napot a nagyszüleimnél.

Nagyon jó volt, ezért szeretem a Karácsonyt, mert igaz a teljes rokonságot látom minden héten legalább egyszer, de azért jó összeülni.

Az ünneplés ma este folytatódik, János napot tartunk, apukám, leendő apósom, és a párom egyik neve is János.


Kaptam sok mindent, barátomtól kaptam Swarovski szettet (füli, medál, lánc, gyűrű egymáshoz passzol), egy parfümöt (Xtina egyik parfümje) és egy könyvet (Gyilkos elmék könyv).

A többit nem sorolom fel külön-külön kitől kaptam, de kaptam ruhákat, parfümöket, különböző könyveket, fülbevalókat, és egy másik orrpiercinget is.


Szenteste nálunk a menü halászlé (csak a párom szereti és ő is készítette), sült hal, aszalt szilvával töltött pulykamell baconbe tekerve, majonézes krumplisaláta. Édességnek Ferrero és Raffaello golyó, és néger kocka (ezt először csináltam), meg beigli (ezt nem én).

A többi helyen volt kacsa, különböző pulykás kaják, rántott hús, Cordon B., töltött káposzta, halas kaják, meg rengeteg süti, és én is vittem a golyókból is.


Neked hogy telt a Karácsony? Szilveszterre vannak terveid?

2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

:D ez nagy volt :D


am egyik nap egyik mamámnál másik nap meg a másiknál :D


inget, spré, 2 tusfürdőt kaptam


kaja az 1ik mamámnál húsleves,töltöttkáposzta, sült hús és törtkrumpli volt a másiknál pedig úgyszint húsleves, birkapörkölt krumplival meg mindenfajta sütemény mind a két helyen :D


17f

2010. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
mármint az első válaszoló és a kérdező kommentje :D
2010. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

1.Mi itthon voltunk

2.Én ruhákat,csizmát MP4 lejátszót kaptam

3.Apának dezodort és teát adtam

a Testvéremnek ilyen vulkános izés tusfürdőt:D

Anyának pedig fürdősót,aminek dísz volt a tetején és egy Dove tusfürdőt

4.Hideg tálat rendeltünk volt oldalas,kolbász,halászlé sütiből rengeteg leírok egy párat:

mákos,diós bejgli,hájas,mézes kalács,habos meggyes

11/L

Nálatok mi volt???:)

2010. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Barátoméknál lakom, 1. közös karácsonyunk volt. Egész jól telt, filmeztünk, pihentünk, péntek este ajándékozás volt. Enni: krumplisaláta,rántott hús/hal,krumplipüré,káposztaleves, sütik. Ki mit szeret. Ruhát,pénzt,német manikür készletet,hajszáritót,tusfürdőt kaptam. Tegnap pezsgőztünk,nem mentünk sehova. Te kérdező?
2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

23-án kitakarítottam a szobámat, úgymond nagytakarítást tartottam.Rendet raktam a ruhás szekrényemben és a fiókjaimban.Segítettem apumnak a töltött káposztát csinálni.Becsomagoltam az ajándékokat, délután barátnőmnél voltam.

Így 24-én az én szobám már rendbe volt és tudtam segíteni a többieknek.Kitakarítottam a fürdőt, elmosogattam reggeli, majd ebéd után is és rendet raktam konyhába.Fenyőt díszítettünk, sütöttünk, főztünk.

Délután jött papám, együtt töltöttük a Szentestét.

25-én reggel elmentünk misére, utána együtt reggeliztünk és filmet néztünk.Ebéd után volt egy pihentünk egy kicsit.Estefelé jöttek nagynénémék.Este filmet néztünk.

26-án itthon voltunk, filmet néztünk, apum sajnos dolgozott.Papám jött ebédelni.Délután átmentünk papámhoz, ahol találkoztunk anyum nővérével és az ő fiának a barátnőjével.Beszélgettünk meg minden.Este filmet néztünk.


A menü:

Van töltöttkáposzta, húsleves, Szenteste sült hal és csirkemell volt hagymás tört krumplival.Van mézeskalács, mákos bejgli és zserbó (diós süti).Meg egyéb rágcsálnivalók (chips, sajtos tallér, mogyoró).

Volt kóla, traubiszóda, narancs és almalé (rostos), tea, házi pálinka, kókuszlikő, fehér és vörösbor, metaxa és sör.


Apukámnak borkészletet vettem.Van benne egy hőmérő, egy bornyitó, egy boros üveghez dugó és egy karika, amit rá kell húzni a borosüvegre és nem csöppen le a terítőre, földre a bor.

Anyukámnak egy könyvet és egy angyalkás mécsestartót vettem, ugyanolyan mintájú tálkával (azon van a mécsestartó).

Nővéremnek egy parfümöt vettem (volt már korábban ilyene és nagyon szerette) és egy mécsestartót + csoki illatú mécsest.

Papámank olyan csomagot állítottunk össze, amibe volt egy nagyító szett (2 db nagyító van benne, az övé eltört), egy üveg bor, egy lakásillatosító és egy csomag kávé (vagyis 1,5 mert így volt összecsomagolva és akciós volt).


Én egy telefont, egy pólót, egy vastag harisnyát, egy pár fülbevalót, egy táskát, egy fa csomagot (tusfürdő+testápoló) kaptam.


Béke, és szeretet volt karácsonykor.Nem voltak veszekedések, szépen telt az ünnep.Sokat nevettünk és hülyéskedtünk!:)

Ma reggel vége is szakadt ennek az idilli képnek..."szépen" összevesztem a nővéremmel, hozzám sem szól, hiába kérek tőle elnézést...Pedig olyan piti dologból alakult ki a vita, hogy leüljünk-e az asztalhoz a krumplit megpucolni, vagy a pultnál állunk:S

15/L

2010. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

1, Egész jó volt a karácsony! :)

2, Pénteken kereszt szüleimnél voltunk! (anya testvére)

Szombaton: Nagyinál!:)

Vasárnap itthon!

3, Volt töltött káposzta, fasirt, karajban sültkolbász sültkrumplival, csirkeszány, franciasali, tojássali

Sütik: mirinda, kinderszelet, Julia-szelet, sajtosperec, csokiskeksz, mézeskalács, diószemek,kakaóskalács.

4, Kaptam szövetkabátot, csizmát, 2felsőt, elektromos fogkefét, karperecet

5, Párom: Ferrari-puma póló, boxer, gorillás mamusu

Anya: Alkonyat hajnal hasadás könyv

Apám: Felső, telótok, zokni

Tesó: felsó

És neked hogy telt?

2010. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!