Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel s kivel töltöttétek a 4...

Mivel s kivel töltöttétek a 4 napos hétvégét?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna, ha az egész rokonság összegyűlik, de sajnos ez nem jött össze. Úgy egyeztünk meg, hogy majd karácsonykor. Kíváncsi vagyok, hogy a többi család is csak nagyobb ünnepekkor jön össze? Sajnos, náluk ez a szokás.
2011. nov. 2. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párommal és állatainkkal. Egyszer mentünk ebédre szüleimhez, utána látogatóba az ő édesanyjához, majd ennyi. Ellátogattunk a rokonok sírjaihoz is szerte az országban. Elfoglaltságunk volt bőven, több projekten dolgozunk, azokkal haladtunk.

Karácsonykor lesz majd nagycsaládi gyűlés, csak szűk családdal, tehát szülők, testvérek, testvérek gyerekei. Részünkről így is vagyunk húszan, párom édesapja már meghalt, testvére nincs, tehát onnan csak az édesanyja van. Hétköznap esténként szoktunk az én szüleimmel és egyik testvéremmel összeülni kártyázni, heti 1-2 alkalommal.

2011. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szombat délelőtt otthon voltunk a párommal. délután barátlátogatás. vasárnap apukámnál voltunk, temetőbe mentünk. hétfőn otthon voltam, a párom dolgozott :( kedden pedig szintén otthon főztünk, anyukámnál voltunk, megint otthon, megint anyukámnál. kb így :) jó volt :)
2011. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szombatot párommal

vasárnap délelőtt szintén vele,délután egyedül

hétfő párommal,szüleivel,tesójával

kedden szüleimmel nagyimékkal temetőzés

2011. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szombat és vasárnap itthon voltam, húgomra vigyáztam, mert anya dolgozott. Vasárnap este átmentem a Barátomhoz és kedd estig Vele voltam. főztünk, pihentünk. Illetve közben még hétfőn találkoztam Apukámmal és kimentünk a temetőbe a Nagymamámhoz. Amúgy nálunk sosincs már szinte olyan hogy az egész nagy család összegyűljön. Külön-külön találkozunk mindenkivel, dehogy együtt legyen mindenki az nagyon ritka. Esetleg karácsony, szülinap, ballagás, de ez sem mindig. 20L
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!