Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyedül élő, idős...

Ha az egyedül élő, idős anyukámat nem tudom elérni, mennyi idő múltán szóljak rendőrnek/mentőnek?

Figyelt kérdés
Órák óta próbálom elérni. A telefonját soha nem kapcsolja ki, minden reggel felhívom, miután Messengeren írt, hogy fenn van. A szomszédjára ráírtam, őt nem nagyon érdekli, azt mondta, biztos alszik (tudom, hogy ilyenkor már fenn van, és azt is, hogy mindig ügyel rá, hogy a telefonja fel legyen töltve és be legyen kapcsolva). Sajnos 300 km-re élek tőle, de már kiakadok lassan. Mit csináljak? Várjak még? Vagy próbáljam elérni más szomszédait?
2020. szept. 23. 08:35
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Arra sem tudom fogni, hogy telefonál, mert nem nagyon beszél rajtam kívül senkivel.
2020. szept. 23. 08:38
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj. Biztosan nincs semmi gond, de próbáld elérni a többi szomszédot. Valaki csak ránéz.
2020. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de az a baj, hogy senkit se érdekel. Most visszaolvastam a tegnapi messengeres üzeneteket is, ma orvoshoz akart menni receptekért. Később lehet, hogy oda is telefonálok egyet. Ha nem megy el oda, akkor baj van.
2020. szept. 23. 08:44
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyébként mindig megbízható az elérhetőségben, akkor ez fura... lehet csak árnyékra vetődsz, de ha a szomszédok ennyire nemtorodomok, én autóba pattannék :(
2020. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék tovább, ha hajnalban lett rosszul esetleg, akkor az nagyon hosszú idő.
2020. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Sajnos autóm sincs, a munkahelyemen dekkolok, remegek az idegességtől. Lakik ott nem messze tőle egy rokonunk, neki nem tudom a számát, írtam neki, hátha vagy ő, vagy valamelyik fia el tud szaladni megnézni, hogy mi van. Az orvoshoz ilyentájt szokott menni anyám.
2020. szept. 23. 08:48
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Nekem jó tapasztalatom van, apukám januárban nem volt meg, végighívtuk a kórházat, stb. A rendőrök az első hívásra, azonnal kiemntek, közben ők is hívták a kórházat is.

Egész éjjel kerestük, reggel újta hívtuk a kórházat, egy napja bent volt, csak a zegi SBO kedves dolgozója meg se nézte, amikor hívtuk, nekünk meg a rendőröknek is azt mndta, nem jért ott, nincs ott.

De a rendőrökről csak jót mondhatok.

2020. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Hivd fel a dokit nincs e ott.
2020. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Bízok a pozitív végkifejletben, de a jövőre nézve érdemes megfontolni, hogy legyen egy okosórája édesanyádnak, ami SMS-t tud küldeni. Ti. a telefont az ember a lakásban vagy a kertjében sem mindig tartja magánál. Anyám egy ismerősével esett meg a dolog, hogy kint a kertben elesett, eltörte a lábát, nem volt nála telefon, és a szomszédok nem voltak otthon. Másnap fedezték fel, túlélte.
2020. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Majd írj
2020. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!