Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a szüleimnek karácso...

Mit adjak a szüleimnek karácsonyra (ha nincs pénzem)?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, sajnos NINCS EGY FORINTOM SEM.


Szóval idén az ajándékvásárlás kiesik... :( Mit lehetne tenni? Egyszerűen csak mondjam, hogy Boldog Karácsonyt és ennyi, vagy mit... volt már ilyen, szóval nem borulnak ki szüleim, hogy nem vettem nekik ajándékot, de valamit mégiscsak kéne.

Tavaly rajzoltam ünnepi képeslapot, mindenféle hóemberekkel és fagyöngyökkel meg idézettel. De nem aratott különösebb sikert, hogy úgy mondjam...


Annyira nem vagyunk jó kapcsolatban, szóval az ilyen verset mondós, idézetes, meghitt dolgok kissé kínosak lennének.


Megint mondjam, hogy "anya karácsonykor jó leszeeek és hagylak pihenni" ? ;)


2008. nov. 28. 01:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Szerintem csinálhatsz nekik mondjuk egy naptárat! persze nem Adventit hanem egy rendes 12 hónapos naptárat én is azt csinálok csak még veszek egy ici-pici apróságot.

Talán még a napok fölött 1 kis rajz és kész!


Sok sikert! ;)

2008. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

A válaszom:

Csatlakozom a legtöbb emberhez. SZERETETET!

Ez mindennél többet ér,de ha úgy érzed,hogy te többet szeretnél adni a szeretetnél, akkor készíts nekik saját kezűleg ajándékot.Hidd el, a szeretetnél nincs jobb ajándék! :)

2010. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!