Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet valaki túl jóba...

Tényleg lehet valaki túl jóba az anyukájával? Ez ciki?

Figyelt kérdés
Szóval egy két ismerős szerint túl jóba vagyunk, nem veszekedünk, ha baj van őt hívom fel és segít el járunk együtt vásárolni, színházba besegítek neki az irodába ha kell. Ha nem találkozunk egy nap felhívom telón. Tényleg mindíg jóban voltunk még 14-16 éves koromba is nem titkolóztam előtte és ha eszeveszett baromságot csináltam ő akkor is kihúzott belőle. Ez baj? Ettől túl anyásnak számítok? Sokszor mondják tiszta anyám vagyok.
2010. aug. 7. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, h mennyi idős vagy, de örülj neki, h ilyen a kapcsolatotok.

Másoknak nem ilyen, nagyon kevés az ilyen kapcsolat.

Nekünk ilyen volt, de én már sajnos csak az emlékeimben beszélhetek vele.


Szeresd, amíg csak lehet.

29/L

2010. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Ja és még ami sokaknak fura hogy ugyan abba a fősuliba járok ugyan arra a szakra mint ő régen.
2010. aug. 7. 15:44
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem baj, miért lenne. Én örülnék, ha jóban lennék az apámmal, de sajnos az enyém egy s.eggfej semmirekellő.
2010. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó dolog és örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy! nagyon, de nagyon sokan irigyelnék ezt a kapcsolatot, hidd el! és ne foglalkozz azzal, mit mondanak mások!


első kommentelő, ott a pont: szeresd, amíg csak lehet! :)

2010. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon jó viszonyba vagyok anyámmal.Sokat hülyülünk,szórakozunk,és mindig itt van ha szükségem van rá..

18/F

2010. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

en is jol vagyok anummal , mindenhova egyutt jarunk stb , nagyon jol meg egyezunk mindeben , csajokrol beszelunk egyutt , az eletrol stb


25 fiu

2010. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia,én is nagyon jóba vagyok az anyukámmal és édesapámmal is nagyon jóba voltam (sajnos három éve elment közülünk),minden nap felhívott és szerintem ez a mai világban nagyon nagy kincs.Azt jelenti,hogy feltétel nélkül szeretitek egymást.Soha ne érdekeljen,hogy más mit mond,sok ember csak irigykedik,mert nekik nem adatott ez meg.
2010. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,mióta szegény apu meghalt,azóta (előtte is így volt,de most méginkább) én is hívom anyut minden nap,akár többször is és programokat szervezek,együtt is nyaralunk legalább egyszer egy évben,szóval a mi kapcsolatunk is nagyon jó és ugyanígy a testvéremmel is figyelünk egymással.Ez az igazi szeretet.
2010. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem túlzás, ez a normális, nekem is ilyen anyu, sose volt ciki áthívni amikor barátommal laktam, nem szólt bele soha semmibe és jóban avgyunk.


szerintem az a túlzás ha valaki barátnőként tekint az anyjára pl együtt paisznak vagy kibeszélik a nemi életüket vagy az anya dönt a gyereke helyett stb.

2010. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem anyu a legjobb a barátnőm.bármit elmondhatok neki bármit megbeszélhetünk.ém is úgyanúgy vagyok anyummal mint te,kérdező.nem tudom elképzelni,hogy rossz lesz a viszonyunk
2010. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!