Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet valaki túl jóba...

Tényleg lehet valaki túl jóba az anyukájával? Ez ciki?

Figyelt kérdés
Szóval egy két ismerős szerint túl jóba vagyunk, nem veszekedünk, ha baj van őt hívom fel és segít el járunk együtt vásárolni, színházba besegítek neki az irodába ha kell. Ha nem találkozunk egy nap felhívom telón. Tényleg mindíg jóban voltunk még 14-16 éves koromba is nem titkolóztam előtte és ha eszeveszett baromságot csináltam ő akkor is kihúzott belőle. Ez baj? Ettől túl anyásnak számítok? Sokszor mondják tiszta anyám vagyok.
2010. aug. 7. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
aki szerint ez gáz,az vagy hüle,vagy rosszindulatú és irigy.
2010. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ÉN nem is tudnám elképzelni, hogy ne ilyen legyen a viszonyom anyukámmal!!!

Aki szerint ez ciki az egy p..öcs!!!

2010. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! akkor csak én vagyok aki jól gondolja:) S örülök hogy sokan ilyen kapcsolatban vagyok anyukátokkal:)
2010. aug. 10. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!