Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél a testvéreddel?

Összejönnél a testvéreddel?

Figyelt kérdés
Természetesen nem édes testvéreddel, hanem mostohatestvér. A szüleink együtt vannak. Milyen elönyök, hátrányok lehetnek?
2010. aug. 7. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
höhö, reggel hugom este dugom
2010. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Én nem. Akár mostoha, akár nem.


Ha már a szüleink kapcsolatban lennének egymással, akkor végképp kizártnak tartanám.


Igazából én tartanék a többi ember véleményétől (oké tudom, nem az a fontos más mit mondd).

2010. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy mi ismertük egymást azelött is, hogy a szüleink összejöttek volna. A közös ismeröseink sem testvérként ismernek minket. Nem tudom, miért szólnának meg.
2010. aug. 7. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok vérrokonok semennyire sem, akkor miért is ne? Sőt! Mekkora mázli: semmilyen más élethelyzetben nem lehetséges hogy két fiatal együtt lakjon a kezdetektől vagy akár kiskorúként is. Nem gúnyból írom, hanem az a véleményem, hogy az élet kínálta dolgokat pozitív szemlélettel kell nézni.
2010. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hát elég érdekes helyzet:D

igazából ha előtte is már jártatok,vagy vmi,akkor miért ne..

jó kicsit ciki,meg minden,de nemtudom....fura

előny nem sok lenne,ha csak nem az,hogy mindig otthon vagytok,nem fognak szüleitek panaszkodni,hogy folyton a másiknál alszotok:D

2010. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körben történt az eset, jó 25 éve. Özvegy férfi, aki a felnőtt fiával élet, megismerkedett egy özvegy asszonnyal, akinek volt egy csinos lánya. A kapcsolat komolyra fordult, így bemutatták a gyerekeiket is egymásnak. A fiatalok egymásba szerettek, volt dupla esküvő, és azóta is boldogan él mind a két pár. Az egyik lakásában az öregek, a másikéban a fiatalok. 20 éves most a lányuk.

Más dolog, ha mint testvérek nőnek fel együtt kicsi koruktól. Akkor elképzelhetetlennek tartom.

2010. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*felnőtt fiával élt
2010. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,ha semmilyen vérrokonság nem köt össze titeket,akkor szerintem hajrá :)


Én most 17 éves vagyok,és van két "unokatesóm",akikről nem sokat tudtam...Csak hogy vannak,de nem láttam őket soha életemben.Aztán 17 év után találkoztunk,és érdekes módon az első perctől kezdve olyat éreztem egyikük iránt,amit nem nagyon szoktam...Anyuék látták,hogy vonzalom van mindkettőnk részéről,és anyu elmondta,hogy semmilyen rokoni kapcsolat nem fűz össze minket,mivel az anyukájuk,apumnak csak a mostoha húga...Összejöttem a fiúval nyár elején :)

2010. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem még, milyen egyszerű a család: a mostohaanya az anyós, az édesapa az após, és fordítva.
2010. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Simán, téged is csak biztatni tudlak.
2010. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!