Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél a volt pároddal,...

Összejönnél a volt pároddal, ha közben volt más nője?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha úgy érted, hogy szétmentetek, x időt külön töltöttetek, majd ismét összejönnétek, de neki közben már volt más is az x idő alatt, az önmagában nem zavarna, szerintem természetes dolog. Persze ez függ az eltelt időtől is. Ha vasárnap szétmentetek, hétfőn új nője van, és a következő héten újra Téged akar, no az már nagyon gáz.

(az teljesen más kérdés, hogy ex-el újra összejönni az én véleményem szerint nem a legjobb, de ez a kérdésed szempontjából teljesen mellékes)

2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%
én speziell összejöttem vele, nem tudom, h nálad mi a helyzet, de nekem is volt a mosolyszünet alatt barátom,neki is volt, ( bár az nem volt hosszú neki XD) de végülis visszahúzott hozzá vmi és azóta is együtt vagyunk :)
2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha egyszer szakítottunk annak oka van (felmelegítve csak...te is tudod)

De ha mégis úgy alakulna, hogy rájövünk, hogy nem tudunk élni a másik nélkül, örök szerelem stbstb, akkor talán igen. Végülis amikor külön voltatok...hát, akkor külön voltatok, szóval ha volt egy másik lány az csak az ő dolga. Ha nem jönnék össze vele az sem a csaj miatt lenne.

21/L

2011. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ááááááááááááááá!!!

Miért? itt már nincs szó akkor érzelmekről... Meddig volt a másik lánnyal?

2011. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
6 évig együtt voltunk, majd szakítottunk 3 évet külön. Neki nem volt kapcsolata de rengeteg szexpartnere volt, nekem ezalatt 2,5 éves kapcsoaltom volt. Majd újra megpróbáltuk, de nem húztuk sokáig, pár hét, rájöttem, hogy az a 3 év szünet nagyon sok volt, és teljesen megváltozott, ő akart engem, de én már nem éreztem azt, amit abban a 3 év "kihagyásban" hogy vágyom rá. Mikor megkaptam és az enyém lett, elillant minden, és rájöttem, hogy csak egy lezárás hiányzott részemről, és a szerelem már elmúlt. 24N
2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem jönnék össze. Valami oka volt, hogy szétmentetek, ha pedig a köztes időben gyorsan vigasztalódott, és nem is "gyászolta" meg a kapcsolatotokat, akkor szerintem nem volt igazi mély érzelme. Ez csak az én véleményem. Az igazi szerelmet ki kell heverni sztem mindkét félnek. Ha visszapártol egy pasi a régi csajhoz, az sztem csak azt jelenti, hogy a következő még rosszabb volt.
2011. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem,nem tudnak ugy lefekudni vele mint amikor egyutt voltunk.
2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen vesztettem el, egy akkor 17 éves fiúval, öt hónapot voltunk együtt. (Az 5 hónap onnan indult, hogy lefeküdtünk, igen, azzal kezdtük, most már vessen rám követ aki akar, visszacsinálni nem lehet.) Ő volt az első szerelmem. Aztán én gólyatáborba mentem, ahol rengeteg fiú volt, akik helyesek voltak, szépen mosolyogtak, és én kíváncsi lettem, elhagytam Őt. 2 évig voltunk külön, ebben nekem volt egy egy éves kapcsolatom, a másik egy évben pedig kisebb kapcsolatok, vagy csak alkalmi kapcsolatok. (Igen, mindezt ilyen fiatalon, jöhetnek még mindig a kövek. :D) 17 évesen megkerestem, és újra összejöttünk, nekem nagyon fájt, hogy neki voltak ez alatt az idő alatt barátnői, gyűlölködtem, és azt hittem, ezt a haragot sosem fogom tudni legyőzni, pedig én mentem el Tőle, nem Ő hagyott magamra engem. Azóta összeházasodtunk, Olaszországban élünk, van két édes kisfiúnk, és egy gyönyörű kislányunk. Mindent újra lehet kezdeni, és nem igaz, hogy felmelegítve, csak a töltött káposzta jó..


29/n

2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi több év alatt többször voltunk külön (most is), de a szünetek alatt nem volt más barátnője. Remélem, hogy az utunk összetalálkozik hamarosan, és most már együtt fut (nem részletezem a sztorit), csak ez a gondolat szokott bántani, hogy mi lenne, ha volna közben kalandja. (Egyszer "közelített rá" valakire, de azt mondta, igazából nem volt kedve hozzá, és hagyta a francba.)
2011. júl. 1. 13:58
 10/18 anonim ***** válasza:

háááááát nem tudom:S nem igazán, mert ha már egyszer elhagyott, szakítottunk és nem kellettem tovább, akkor már utána se kelljek:D

ha annyira szeret vki, akkor nem szakít velem és nem kezd bele más lányokkal kapcsolatba...a szerelem nem úgy működik sztem, hogy egyszer elmúlik, aztán újralobban, vagynemtudom:D

persze vanna kivételek, és nem azt mondom, hogy haragudnék érte a páromra, de hogy összejönni, meggondolnám, de mint írtam, ha nagyon látnám a srácon, hogy szeret, és énis őt, akkor az más:D

pusz

2011. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!