Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha a párod jóban lesz a...

Zavar ha a párod jóban lesz a testvéreddel, és nélküled is találkoznak?

Figyelt kérdés

A barátom kisöccse (10 éves) rendszeresen ír nekem(felvett msnre) és én szívesen elbeszélgetek vele, aranyos kissrác és nem zavar a dolog. Ezen kívül a húgával(20éves) is szoktunk néha beszélni. Egyik barátnőm mondta h az ő exbarátja utálta, ha ő a testvéreivel van, amit én nem értek. Ezért merült fel benne ma kérdés h vajon mennyire normális h én így fenn tartom a kapcsolatot a barátom családjával. Más is? (pedig csak 4 hónapja járunk)

köszönöm

21L


2011. júl. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Most én vagyok túl részeg ahhoz, hogy felfogjam, vagy tényleg egy 10 évessel jársz?
2011. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó és egyáltalán nem baj,sőt,én örülnék,ha a párom összejárna a tesómmal,mert akkor a tesómat is sűrűbben látnám valószínűleg.
2011. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék neki. Elsőnek: szerintem elég egyértelmű, hogy nem a 10 éves kisgyerekkel, hanem annak bátyjával jár.
2011. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
te vagy túl részeg, a barátja kisöccse 10 éves :D
2011. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog, hogy a barátod testvéreivel jó a kapcsolatod. Jó, ha szereted őket és ők is téged és a párodat nem zavarja. A tesóm excsajával is jóban vagyunk. Már rég nem járnak együtt, de barátok maradtak, mint régebben. És ez is jó.
2011. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem és az öcsém is jóba vannak.Szerintem többet találkoznak és beszélnek,mint a saját öcsémmel.Persze örülök,hogy jól kijönnek.
2011. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább jó dolog. Befogadtak a családba nem csak azért, mert vele jársz, hanem a személyiséged miatt. A párod is nyugodt lehet, mert szereted a családját. Aki nem örül az ilyesminek, az valószínűleg titkol dolgokat vagy kétszínű lehet valamilyen módon, és nem akarja, hogy az egyik oldal tudomást szerezzen más nézőpontból is azokról a dolgokról, amiket a másik oldalról mesél. Remélem érthető voltam:D
2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!