Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy takarító cégnél...

A párom egy takarító cégnél dolgozik, elég sok nő veszi körül. Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 19:22
1 2 3
 1/22 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy hol dolgozik a párod, mindenhol fog nőkkel találkozni, mivel nem elszigetelten él. Az én exem a szeretőjét a buszon ismerte meg, úton hozzám. Tehát semmivel sem látom nagyobb esélyét a párodnál, hogy félned kelljen.

Aki hűséges, az egy hárem közepén is az marad, aki nem, azt teljesen mindegy, hogy mennyire félted, megtalálja a módját, hogy "félre menjen".

2013. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kellene tudni.


Ha a párod hütlen tipusú, akkor igen, ha meg nem az, akkor nem.


CSAK azért, mert nök veszik körül, nem fog senki elcsábulni, illetve aki igen, az ha nincsenek körülötte nök, akkor keres máshol.

2013. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Tény ,hogy vannak olyan gerinctelen nők ,akiknek semmi sem szent ! Legyen a férfi kapcsolatban ;vagy házas stb... gátlástalanul másznak rá ,kelletik magukat .Viszont te ismered a párod ,adott valaha okot rá ,hogy ne bizz benne ?
2013. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni ugyis megteszi, ha téged szeret, akkor bárkivel is dolgozhat nem teszi meg, nyugi!
2013. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 AeonFLUX ***** válasza:
32%
Igen. Pukkadj meg.
2013. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
3-as, nincs igazad!! EZek nem nők, hanem férgek:) sajnos ilyen szutykokba mindenütt belefuthat, mindenütt ott vannak:((( sajnos kivédeni nem tudod, annyit tehetsz, hogy megpróbálsz nem agyalni (tud0m, milyen nehéz!)
2013. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó!


Jót röhögtem. XD


Egyébként nincs. Ha bízol benne minden oké, de ha nem, akkor ez nem őszinte kapcsolat.

2013. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni, akkor bárhol megcsal, nem a munkahelyén. Szóval nincs okod.
2013. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többiekben, ha bízol benne, akkor nincs gond. De azért részben megértelek, az én párom is olyan helyen dolgozott régen, ahol csomó nő volt ( volt aki ki is kezdett vele, mesélte itthon, pedig tudták, hogy nem egyedülálló) és engem is zavart, most már másik helyen van, transzformátorokkal dolgoznak, "egy deka" nő nincs, nekem is jobb a közérzetem :DDD
2013. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

4-es!

Szerintem nem a nő a gerinctelen, hanem a férfi. Az a bizonyos harmadik nem tartozik hűséggel senkinek (max ha ő maga is kapcsolatban él). Aki a megcsalt nőnek hűséget fogadott, az a férfi (vagy fordított esetben a nő a férfinak). Ő a gerinctelen.

Egy harmadik fél teperhet, ahogy akar, ahol nem lehet, ott nem jár sikerrel. Sok esetben meg a férfi a kezdeményező fél, szóval nem kell naivnak lenni, nem arról van szó, hogy a hű és tökéletes férfit a büdös ribi addig fűzi, míg nem beadja a derekát.

2013. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!