Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden okkal történik,...

Ha minden okkal történik, ennek mi lehet a magyarázata?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgoztam sokáig, jó munka, bulik, barátok. Azután történt valami és haza kellett jönni az egészségem miatt. Sok éves szenvedés következett kórház, műtétek, undoritó vizsgálatok...Ahogy telt az idő a barátaim úgy hagytak el a barátok, ismerősök. Nagyon kevesen maradtak akik még most is öntik belém a lelket, hogy sose adjam fel. Pont abban az időszakban amikor igazán szükségem lett volna megértésre, egyedül maradtam és próbálom az okát kereseni. Talán jobb, hogy elmaradnak mellettem ezek az emberek? Vagy amúgy is az emberek eredetből olyanok, hogy csak addig tartanak ki melletted mig minden ok?
2010. aug. 8. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtad, hogy még mindig vannak olyanok, akik öntik beléd a lelket. Nah ők az IGAZI BARÁTOK... a többi sosem volt az.

2010. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerek egy lányt akinek fantaszikus élete volt korábban mégnem egy nap beteg nem lett. Abba kellett hagynia az iskolát, vizsgálatok, műtétek időközben a szülei elváltak, ő pedig depressziós lett. A barátainak hitt barátai pedig nem támogatták többet, mert ugye megváltozott: nem volt ereje mosolyogni, többet sírt mint nevett és ez nem volt számukra már olyan szórakoztató. Könnyebb volt tovább állni.


Viszont egy nap betoppan az életébe a nagy szerelem!!:))Már nem is volt szüksége azokra a "barátokra", az az 1-2 igaz barát pedig bőven elégnek bizonyult. Azóta is boldogan él a fiúval, már volt esküvő, most várják a második babájukat.:) A többi "jó" barát pedig csak kesereg...


Hidd el minden okkal történik. Velem is történtek már nagyon szomorú dolgok az életem során de szerencsére kitartottak mellettem és kaptam tőlük rengeteg energiát!


Hidd el, most mélyponton vagy, de minden gödörből van kiút!:)


L/18

2010. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arra is gondolni kell azért,hogy ezeknek az eltávolodott barátoknak azóta lehet,hogy családjuk lett,apák,anyák lettek és nem sok idejük maradt másra,mint munka,gyereknevelés,háztartás stb. Mióta családom van,nekem sincs időm senkire, csak ritkán és hogy őszinte legyek,a sok probléma annyira lefáraszt agyilag,hogy már energiám se lenne a haverokra és bizony sokszor csak úgy telnek a hónapok és nem találkozom egy baráttal sem,de mindenki tudja,hogy a család az ilyen dolog. Van egy-két haver ,aki hülyének tart,hogy gyereket vállaltunk,de ők még nem érettek és ők távolodtak el tőlünk. Mindenkitől eltávolodik sok ember az élete során, de aki számít az ott marad.
2010. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!