Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem? Mit...

Miért történik ez velem? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Papám meghalt júliusban. Azóta gyakran álmodok rosszat. Egy időben minden éjszaka azt álmodtam, hogy meghalt egy ismerősöm. Nem emlékeztem, hogy ki és hogyan, csak hogy meghalt. Mostanában papámmal álmodok, és elég rosszak ezek az álmok. Már ott tartok, hogy éjszaka alig merek aludni. Volt már, hogy áttanultam az éjszakát, nappal pedig aludtam, mert akkor jobban biztonságban éreztem magam. Szörnyű, és valamit kezdeni kéne, hogy ezek elmúljanak. De mit?

20/L


2011. okt. 18. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Édesapám halála után hasonlóan nehéz időszakom volt. Nézz hülyének ha akarsz: én elvonultam magamban és beszéltem hozzá, elmagyaráztam neki, hogy ez nekem rossz, és szeretnék nyugodtan aludni, hagyjon. Soha többet nem álmodtam vele. Egy próbát megér. Aztán hogy az agyam rakta-e helyre magát vagy mi történt, azt nem tudom, de a lényeg, h segített.
2011. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!