Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 7 éve vagyunk...

A párommal 7 éve vagyunk együtt. Van kettö gyerekünk, elég sokat dolgozik, de ha itthol van csak fekszik. Most mit csináljak, nézzem ahogy fekszik egész nap?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek a gyerekekkel valahova az a baja.Azt mmondja örüljek neki hogy itthol van, de nem látok mást csak a fekvést, alvást.
2010. aug. 8. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nézd. Tudtommal értetek dolgozza ki a belét nap mint nap.
2010. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha sokat dolgozik, elfáradt, érthető hogy fekszik.

Azt viszont nem értem, miért baja ha sétálni mész a gyerekekkel.

2010. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ja, a másik a kommunikáció. Elmegyünk sétálni a gyerekekkel, hogy ne zavarjanak amíg te szundikálsz. Egy óra és jövünk. Látod milyen egyszerű?
2010. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy értünk dolgozik. De nem kéne elhanyagolnia a ccsaládját. Mert az is van neki. Talán nem gondolom rosszul, de mint mindenki, én is és a gyerekeim is vágynak a törödésre. Amit már egy ideje nem kapunk meg töle.
2010. aug. 8. 10:42
 5/17 anonim válasza:
Dettó. Örüljek, hogy itthon van. Tényleg nagyon sokat dolgozik és értünk. Nagyon nehéz, de valamit valamiért. Én remélem, hogy pár év múlva meglesz az értelme a sok munkának és akkor már jobb lesz.
2010. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű, hogy kidolgozza a belét és akkor utána csak fekszik. Persze, kell a pihenés, de egy idő után így egy lapos, pocsék, unalmas kapcsolat lesz.

Én is sokat dolgozok (igaz tanulóként, de vendéglátásban), mégis pár órát igyekszem azért fordítani páromra, hogy mégse legyen az, hogy nem törődök a másikkal. Nem egyszerű, de nem is lehetetlen. Egy családnak nem arról kéne szólnia, hogy hagyjatok békén, mert a belem is kidolgoztam, hogy legyen miből élni, kell az odafigyelés és a gyerekekkel való törődés is. Ilyen az élet sajnos, de ezt akkor is másképp kéne csinálja.

2010. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Látom azért van máshol is ilyen helyzet.Tudom hogy szeret minket, de már nem igazán tudunk beszélgetni sem.Ha nem itthol van és nem dolgozik akkor meg talál magának elég sürven, programot nélkülünk.Egyedül érzem magam.Mintha egyedül nevelném a gyerekeimet.
2010. aug. 8. 10:47
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Azt írod,hogy Te mit akarsz,de azt nem,hogy te mennyire törődsz a pároddal? A nők elvárják a törődést,de a másikkal már nem nagyon törődnek.

Talán kérdezd meg tőle,hogy mi az oka annak,hogy nem törődik veletek? A kommunikáció nagyon fontos,és nem csak az egyik oldalról!

2010. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy értetek dolgozik, de apának és férjnek lenni nem azt jelenti, hogy leadom a pénzt a hó x napján, aztán meg kész.

Ő mehet nélkületek külön programra, de ti még csak sétálni se menjetek, mert ő otthon fekszik?! Az nem a pihenés része, ha a családjával sétálni megy? Pihenni nem csak úgy lehet, hogy döglünk minden egyes alkalommal.

Lehet, hogy kettesben kellene programot csinálni, a gyerekek nélkül és elbeszélgetni vele, hogy ez így nem fog menni.

2010. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan tipikus, családmodelles felfogás. Kedves női társaim mi akartunk szabadok lenni, mi akartunk dolgozni. Azért, mert egy- két gyermekkel kivonjuk magunkat a forgalomból három illetve hat évre az nem azt jelenti, hogy a férjünknek meg kell dögölnie a munkába. Igen is igaza van, hogy pihen munka után. Ha jól gondolom, te otthon vagy a gyerekekkel, ez is egy 24 órás meló de ezt a 24 órát a gyermekeid és te osztod be, míg a férjed idejét a főnökei. Utána hazajön és te is be akarod osztani a maradék idejét. Ne csodálkozz, hogy nem akar veled lenni. A másik ami fontos, hogy kommunikálni kellene, megkérdezni, hogy Ő mit szeretne, illetve mit akar. ( ne csak az legyen mindig amit te akarsz) Sok család működik jól, úgy hogy csak az apa dolgozik, de ott minden jól szervezett és kommunikálnak egymással, és mindenki akarata érvényesül. Ez nem kioktatás, csak úgy érzem, hogy kicsi durvul a világunk..............
2010. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!