Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Férjnél vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Férjnél vagyok és gyerekünk van. De a férjem elhanyagol, havonta egyszer vagyunk "úgy" együtt, pedig a gyerek mellett van rá idő és este is. Legyek hűtlen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit nagyon vonzó és többször a tudatomra adta, hogy tetszem neki és az ő házassága is csődöt mondott. Szerintem akarhat valamit. Viszont szeretem a férjem, de vágyom a testi kapcsolatra, amit Ő nem ad meg nekem, pedig nem vagyok se ronda, se kövér, fiatal érett nő vagyok, mégis Ő minden mást csinál (tv, számítógép-játék, másodállás)csak hogy ne kelljen velem lenni. Ha kérdőre vonom, azt mondja nagyon szeret és azt akarja, hogy kipihenjem magam este, mert a gyerek lefáraszt, szerinte...Én mégis kívánom a sex-et és Őt is, de Ő mindig leráz, vagy éppen kezdődik valami jó film stb-stb. A másik pasi meg szerintem alig várja az alkalmat...De mit csináljak???
2009. szept. 4. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki kerek perec , hogy te szexelni akarsz, és hogy neked szükséged van az együttlétekre. Vigyázzon a férjed, mert ha nem adja meg neked akkor teljesen jogosan fogod megcsalni. Attól még szeretheted, de azért a szex is fontos dolog. Nem szabad elhanyagolni a szeretet részét se és a gyerek miatt ti még szexelhettek.
2009. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nowan ***** válasza:
100%

1: Szexi cuccban elé libbenni, kezedben egy tejszínhabos flaska...! "Próbáljuk most másként!" felkiáltással.

2: A gépen a videófájlokat csekkolni! (na ezért a férfitársaim megölnek...)

3: A másik férfi nem férfi hanem egy KAN! Trófea kell neki hogy igazolja hogy még képes hódítani... Ráadásul nem is egy független erős nőt vesz célba hanem egy kapcsolatban élőt aki bizonytalan magában FÚJ!


Egy férfi lehet fáradt DE a SZEXre SOHA!

2009. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

nem, ne légy hűtlen.

mond meg neki eztígy konkrétan, h te kívánod a szexet, és tudsz eleget pihenni ígyis. mond neki, h ezígy nem állapot h ő folyamatosan kerüli a helyzetet, kérdezd meg mitől van ez, és mond neki h változtasson lehetőleg, mert ezígy nemleszjó.

2009. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a férjed is kívánja az együttlétet, talán neked is "újítani" kellene...

Talán túl sokszor lát otthoni ruhákban, amelyek nem túl csábítóak (vedlett otthonka?... foltos póló?... konyhaszagú szabadidőruha?)...

Sajnos, ezeket az apróságokat sok nő nem veszi észre, szép lassan természetessé válik neki, de a férje egész nap csinos, ápolt nők között dolgozik, ő észreveszi a különbséget. :-[


Sokan a gyerek megszületése után "apának" és "anyának" szólítják egymást, ezzel észrevétlenül ledegradálják a párjukat, hiszen ki akarna az anyjával vagy az apjával szexelni?!


Sokan a párjuk előtt szőrtelenítenek, fürdenek, W.C.-nek... Ez rettenetesen kiábrándító!!!


Én 33 éve élek boldog házasságban a férjemmel : SOHA nem látta, hogyan szőrtelenítem a lábam vagy a hónaljam, mert ez nem őrá tartozik, csak a végeredmény! :D

SOHA nem látta, hogyan festem a hajam, SOHA nem W.C.-tem előtte és neki is természetes, hogy bezárja a fürdőszoba ajtaját, én sem szeretném látni, amikor kimossa a fülét...

Itthonra mindig csinos, tiszta ruhát veszek fel!!!


SOHA nem szólítottuk egymást "apának" ill. "anyának", ez a gyerekek kiváltsága, mi egymást pont úgy szólítjuk (keresztnevünkön!), ahogy 33 évvel ezelőtt...


Esténként, mikor a gyerekek lefekszenek, bármikor lehet egy "romantikus estét" rendezni kettőnknek : gyertyafényes vacsora, finom ital, kellemes zene, lazító beszélgetés, összebújás...


Vezényszóra és felszólításra nem lehet szeretkezni!!!

Ha a férjedet kérdőre vonod, azzal az önbizalmát is csökkented, mégúgysem fog kezdeményezni!


A másik pasi is csak addig várja az alkalmat, amíg számára újdonság a dolog, hamarosan ki fog derülni, hogy mégis kibékült a feleségével (nem is volt közöttük baj, csak behazudta egy dugás reményében)...


Próbáld inkább a saját házasságodat rendbe hozni, mint megcsalni a férjedet és ezzel akár a házasságodat is felrúgni, a gyerekeid életét tönkretenni... :-[

2009. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia nagy érdeklödéssel olvasom a válaszokat mert ugyigy vagyok én is.. bár nekünk még nincs gyerekünk.. épp sazon dolgozunk, vagyis ..hát ha lenne kedve a sexre.. senki más nincs neki, csak egyszerüen nem kivánja. nálunk 2 hetente van valami..
2009. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szülés előtt már nálunk is 2-3 hetente volt valami, ami már akkor is aggasztott, de úgy voltam vele talán fáradt a meló után, de akkor is volt már "számítógépes-játék". Már akkor gondolkodtam, hogy feladom az egészet, de aztán terhes lettem...így jártam, de a gyermekemet imádom, számomra ő a világon a legfontosabb. De még fiatal vagyok ahhoz, hogy magamba roskadjak és bezárkózzak, de a házasságunk is fiatal ahhoz, hogy megcsaljam a férjem, viszont Ő már szerintem nem fog változni, ez már kb. másfél éve megy.
2009. szept. 4. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hiányzik, kívánod, szükséged van a szexre, és kérdezz rá, hogy neki mért elég havonta egyszer..mert azért ez egy pasinál elég furcsa, pláne ha ő is fiatal, veled egykorú..egyik este bízd a szüleidre vagy ismerősre a gyereket, legyen egy romantikus éjszakátok (szexi cuccal egyet értek), ha ezt nem értékeli, akkor nem tudom mit tehetnél...

nem akarok rád ijeszteni, vagy ilyesmi, de mi van ha ő csal meg téged, és ezért nem akarja?

remélem tudtam valamennyit segíteni

2009. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, amiket a 33 éve házasságban élő nő írt. Egyszer egy másik kérdésnél én is felvetettem, hogy talán nem kéne egymás előtt fürdeni, orrot piszkálni, böfögni stb. de iszonyatosan lehurrogtak, hogy így intim, meghitt a kapcsolat. Hát én inkább Veled értek egyet...


AZONBAN én úgy látom, egyáltalán nem biztos, hogy a Kérdező a hibás! A szexi ruhát éppen meg lehet próbálni, de nekem mondjuk sértené a büszkeségem, ha "alapból" nem kellenék neki, csak sztriptíztáncosnőnek öltözve. Meg aztán, ha működik is egyszer, rendszeresen fog-e?

Rohadt egy dolog ez a számítógépes játék, gyűlölöm! Annyi ilyen sztorit lehet hallani. De én is megnézném egyszer, ha nincs otthon, hogy ugyan miket csinál a gépen... Habár lehet, hogy tényleg csak játszik, és már függő. Leráz, hogy kezdődik valami jó film????? Úristen! Mondd azt, hogy vegyétek fel videóval! Na erre mit mond?

2009. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A videót már mondtam neki. Ráadásul olyan filmeket néz meg, amit már legalább 10-szer látott, mert pl. a kedvence, vagy mert még nem látta és kb a felénél néha el is alszik. Egyébként valamikor hajnal 1-2-ig is gépezik, közbe megy a tv. és nem is nézi. A szexi cuccokra meg azt mondja, hogy "minek veszed fel, úgyis leveszem", de bezzeg más nőkön megnézné!!! Már annyiszor beszéltem neki erről, hogy már unom és látom, ha felhozom a témát, egyből másra tereli. Egyébként ideje se lenne csajozni, állandóan dolgozik, ráadásul egy munkahelyen vagyunk, tehát bármikor infóhoz jutatok. Munka után egyből hazajön, vagy elküldöm bevásárolni, de utána egyből jön és aztán kaja, tv. és szg.játék estig. Én meg le vagyok sz...va. De én is nőből vagyok, könyörgöm. Teljesen tanácstalan vagyok. Legyek egy hűtlen lotyó??? Ez nem megoldás, de annyira szeretnék már összebújni, sex-elni, simi-simi, meg ilyesmi, hát olyan sokat kérek én??? MÁs férfi örülne,ha az asszonya 1 éves gyerek mellett még este azt akarná! Olyan tanácstalan vagyok...:(
2009. szept. 4. 17:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ez bepunnyadt... Nem értem, miért. Lehet amúgy, hogy neki így jó. Tudod, vannak ilyen "langyosvíz" típusú pasik - a Tied nem olyan? Én azt tanácsolom, ne hagyd magad lerázni, beszéljétek meg a problémát. Tudom, sokan ellene vannak az egyenes beszédnek e téren - de ha már mindent bevetettél, és semmi se működött, igenis rá kell kérdezni, és addig makacskodni, míg meg nem mondja, mi baja van. Veled vagy saját magával.
2009. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!