Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom pasija csak sexre...

A lányom pasija csak sexre jár fel. Normális ha idegesít?

Figyelt kérdés
A lányom már majd 1éve együtt van a pasijával. Nem sokat volt még nálunk. De eddig még szinte mindíg csak bezárkóztak és sexeltek. A fiúval nem sok mindent beszéltem még. Sokszor akkor jön délután mikor én elmegyek és akkor megy el tőlünk mikor haza megyek.
2020. okt. 9. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez természetes, nem miattad megy, nem veled kell bájcsevegnie. Hadd csinálják ahogy nekik jó.
2020. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem hozzád megy, hanem a lányodhoz. Honnan tudod, hogy csak szexelnek? Csinálhatnak mást is, pl filmezés, vagy akármi. Szerintem nem kéne ennyire zavarjon, ez a normális. Vagy azt szeretnéd, hogy végig lent üljön veled?
2020. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Jobb ha nalad szexelnek mintha parkba..
2020. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Most kire vagy irigy? A lányodra, hogy jól megdugják? Vagy a pasira?

Nyanya!!!

2020. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Hmm, lehet nem is komoly a kapcsolat közöttük hanem sima szex kapcsolat..
2020. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

"Sokszor akkor jön délután mikor én elmegyek és akkor megy el tőlünk mikor haza megyek."


Tévedsz!

Már az előtt is "elmegy" mielőtt hazamész.

Lehet, hogy többször is.

:)

2020. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a pofámról sült volna le a bőr, ha hazavittem volna egy fiút dugni, ráadásul rendszeresen.
2020. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Engem jobban idegesít hogy egy felnőtt azt írja: sexel, mikor a szexel a magyar forma. Van szexuális élete a lánynak? Élvezi? Hajrá, csinálja. És inkább egy partnerrel mint franc tudj hány randommal.
2020. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha magányos vagy szerezz saját dugópajtit ne a gyerekedet cseszegesd és azét üldözd el!
2020. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Próbáltad már meghívni mondjuk ebédre/vacsorára vagy esetleg valami közös programra? Ha már egy éve együtt vannak akkor nem árt hogyha kicsit megismered a fiút, de nyilván ebben nem ő fog kezdeményezni.
2020. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!